Lumino City یکی از جدیدترین بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی معروف Noodlecake و با قیمت ۲.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و در آن به دنیایی جذاب و درخشان سفر خواهید کرد! غرق در دنیایی خیالی و زیبا شوید و در لوکیشن های متنوعی که با ترکیبات رنگی و کاغذی ساخته شده اند به کاوش بپردازید.گویی که تمام مناظر و صحنه ها با مقوا و کاغذهای رنگی ساخته شده و اشیایی که نمونه ی آن را در کمتر بازی میتوان مشاهده نمود و تصاویری که با کمک فناوری های ویژه و نقوش کامپیوتری پردازش شده اند.

در شهر زیبای لومینو سرپرست اصلی شهر که همان پدربزرگ شماست ربوده شده و اکنون شما باید در قالب شخصیت دختر بچه ای قرار گرفته و بدنبال رد پایی از او بگردید.اهالی شهر به شما و کمک هایتان نیازمندند و اگر قصد یاری رساندن و خوشحال کردن آنها را دارید باید معماهای چالش برانگیز را حل کنید و با استفاده از نیروی فکر خود و کشف اسرار، پدر بزرگ را پیدا کرده تا گره از مشکلات شهر باز شود و بار دیگر لبخند بر لبان مردم نقش ببندد.

umino City با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و او را از زندگی ماشینی و پر تنش واقعی دور کرده و ساعاتی در میان تصاویر هنری قرار دهد.

ویژگی های بازی Lumino City اندروید :

-ضبط تصاویر و اشتراک گذاری آن با سایر دوستان

-تجربه ی حضور در دنیایی خیالی و فانتزی

-گرافیک منحصر بفرد و تصاویر هنری و جذاب

-جهانی پر از اتفاقات سرگرم کننده و کاوش در آن

-دارای بیش از ۱۰ ساعت گیم پلی جذاب