Password Manager Plus : Fingerprint & Backup ازجمله برنامه های کاربردی اندروید است که توسط تیم Des و باقیمت ۲.۹۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده و موفق به کسب امتیاز ۴.۸ از ۵ گوگل پلی شده است.

از آنجا که اکثر فعالیت های روزانه در گوشی و تبلت های اندرویدی وابسته به رمزعبور و نام کاربریهای مختلف می باشد و بخاطر سپاری تمام این رمزها کار دشواری برای اکثر کاربران محسوب می شود. برنامه هایی مانند Password Manager Plus : Fingerprint & Backup مدیریت پسوردها را به عهده گرفته و نگرانی بابت از دست رفتن و گم شدن آنها را از بین میبرند.مدیریت ساده رمزهای عبور و رمزنگاری حرفه ای با استفاده از پین و تأیید هویت اثر انگشت از جمله قابلیت های منحصر بفرد این اپلیکیشن کم حجم می باشد.

محیط امن و سیستم امنیتی AES-256 برنامه کمک میکند اطلاعات و پسوردهای موردنیازتان را در برنامه ثبت کنید ویا در صورت تمایل از آنها پشتیبان تهیه و در سرور های ابری ذخیره نمایید تا مطمئن باشید کسی جز شما موفق به دستیابی به آنها نمیشود.
ایجاد بستری امن و آفلاین بدون نیاز به مجوزهای دسترسی و بدون تبلیغات باعث شده که Password Manager Plus : Fingerprint & Backup در ردیف بهترین اپلیکیشن های مدیریت رمزعبور اندروید قرار گیرد.

 ویژگی های برنامه ی Password Manager Plus : Fingerprint & Backup اندروید :

-مدیریت ساده و ایمن رمز های عبور

-دارای تمهای تیره و روشن

-امکان بازگردانی نسخه پشتیبان

 -آسان برای استفاده و بدون نیاز به اینترنت

-تامین امنیت اطلاعات به کمک پین کد و اثر انگشت

-ایجاد نسخه پشتیبان از اطلاعات در گوگل درایو

-سیستم رمزنگاری AES-256 + SHA2 برای حفظ امنیت