تیم شناخته شده و نام آشنای سوپرسل، خالق بازی های محبوب کلش او کلنز، کلش رویال، هی دی و بوم بیچ به تازگی خبر از انتشار یک بازی جدید از کمپانی خود را داده است.این بازی که با نام ستارگان جنجالی قرار است منتشر شود، به نوعی با یک گیم پلی کاملا منحصربفرد و بی شباهت به سایر بازی های این غول بازی سازی روانه دنیای بازی ها خواهد شد.

در این بازی به نبردهای سه نفره رایگان به همراه دو نفر از دوستان خود می پردازید و از کارت های شخصیت های گوناگون برای شرکت در مبارزات استفاده خواهید کرد.Brawl Stars مانند کارت های کلش رویال دارای شخصیت های کامن (سبز)، ریر (آبی)، اپیک (بنفش) و لجندری (نارنجی) می‌باشد.وجود ۴ مود مختلف برای نبرد که در هر یک هدف خاصی را دنبال می کنید بر جذابیت این بازی آنلاین خواهد افزود.

لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ نسخه رسمی و غیر رسمی از بازی برای اندروید منتشر نشده، اما اخبار کاملا موثق بوده و از نسخه ی مخصوص iOS برداشته شده است.

بلافاصله پس از انتشار نسخه ای از بازی، اندروید سیتی آن را در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد.ما را به عنوان اولین معرفی کننده این بازی در ایران فراموش نکنید….

 

آشنایی با کارت های brawl stars + تصاویر