بررسی تغییرات آپدیت بزرگ کلش رویال در ماه سپتامبر 

همانطور که مطلع هستید طبق اخباری که سوپر سل اعلام نموده، قرار است آپدیت جدید و بزرگ کلش رویال در ماه سپتامبر منتشر شود و در آن از نیروهای جدید رونمایی شده و تغییراتی در برخی از کارت ها اعمال خواهد شد. بسیاری از طرفداران این بازی محبوب منتظر رونمایی از نسخه ی جدید بازی هستند و مایلند قبل از انتشار، از اتفاقات جدید آن مطلع باشند، بنابراین در این مقاله تمام اخبار درباره ی ورژن جدید کلش رویال را جمع آوری نموده ایم که امیدواریم در ادامه ی مطلب همراه ما باشید.


log

اسپل تنه ی درخت – The Log :

The Log که در حال حاضر بدترین کارت افسانه ای کلش رویال است در آپدیت بعدی قوی تر و عملکرد آن بهبود یافته می شود و قادر به عقب راندن نیروهای بیشتری خواهد بود.


 

baby-dragon

بی بی دراگون – Baby Dragon :

در حال حاضر قدرت و سلامتی بی بی دراگون بسیار ضعیف است و کاربرد زیادی در میدان جنگ آرنای ۸ و ۹ ندارد و در آپدیت بعدی قدرت و سلامتی آن تا حدی افزایش می یابد تا کاربرد بیشتری در بازی داشته باشد.


 

archers

آرچر یا کماندار – Archers :

آرچر یا کماندار که کارایی قابل قبولی دارد عملا کمتر استفاده میشود و قرار است در آینده با افزایش میزان خسارت دهی آن (تقریبا در حد نیروی گوبلین ها)، کاربرد بیشتری پیدا کند.

 


:: تغییرات در بخش کمپ آموزشی – Clash Royale Game Changes : 

به نظر می رسد که قسمت آموزشی زیاد مورد علاقه ی کاربران قرار نگرفته و آنها توجه زیادی به این بخش نمیکنند و صرفا برای دست یابی به آرنای ۳ آن را طی میکنند.به گفته ی سازندگان بازی قرار است این بخش با افزوده شدن ایده های جدید، جذابیت بیشتری بیابد.

tournaments

.

:: مسابقات جدید – New Tournaments :

مسابقات که از هیجان انگیزترین قسمت های کلش رویال هستند قرار است با طراحی مجدد و اضافه شدن ویژگی های جدید،شگفتی های بیشتری را برای بازیکنان فراهم کرده و آنان را سورپرایز کند!

.

four-new-cards

.

:: کارت های جدید افسانه ای – New Cards and Legendary Cards :

همانطور که میدانید به دست آوردن کارت شانس برای لول های کمتر ؛ زیاد نیست و با افزایش کاپ و لول میزان شانس بدست آوردن آنها بیشتر میشود. طبق گفته ی سوپر سل قرار است احتمال یافتن کارت شانس برای بازیکنان لول پایینتر افزایش یابد و هیجان بازی برای کاپهای پایین نیز بیشتر شود.همچنین اضافه شدن ۳ یا ۴ کارت جدید در آپدیت جدید کلش رویال پیش بینی شده است که برای دانستن جزییات آنها باید تا زمان انتشار منتظر بمانیم.

 


.

:: نوزاد لاوا – Lava Pups :

زمانی که لاوا منفجر میشود، نوزادان لاوا خارج میشوند و از این پس تعداد آنها به سه عدد میرسد وبه عنوان یک کارت دفاعی ارزان و تهاجمی می شود از آن استفاده کرد.

 

:: سرباز – Solider :

سرباز شبیه به پرنسس عمل خواهد کرد و در مقابل مسلسل کمتر آسیب خواهد دید و کم کم میزان آسیب بیشتر خواهد شد. او مانند یک تفنگدار و در مدت بیشتری عمل میکند اما نه کاملا شبیه به پرنسس. دربرابر سنگ های آسمانی دشمن سپر خود را نگه میدارد و دفاع میکند،اما زمانیکه سپر خود را از دست بدهد، آسیب پذیری بیشتری خواهد داشت و نمیتواند تیر هوایی پرتاب کند.

 

:: آسیاب بادی – Windmill: 

کاربرد این کارت دقیقا شبیه به نام آن خواهد بود و مانند یک جریان باد عمل میکند و به عنوان یک نیروی دفاعی زمینی محسوب شده و جزء اصلی ترین قسمت های دفاعی است که در وسط زمین قرار گرفته و سرعت نیروها را کاهش میدهد.

 

:: شبح – Demon :

شبح یا شیطان مانند اسپل سم عمل میکند و استخر شیطان میتواند نیروهای بیشتری را دربرگرفته و نابود کند.استخر شیطان قادر به کشتن نیروهای هوایی نیست ولی در زنده ماندن نیروی ویچ یا جادوگر موثر است.

 

:: دسته ی ارواح آتش – Fire Spirits Swarm :

Fire Spirits مانند نابودگر میتواند در هر مرحله ۶ کارت را از هرنوعی که باشد؛تقریبا تخریب و نابود کند ولی مشکل این است که تنها با یک کارت زپ یا تیر ازبین خواهند رفت. در قبال ریسک بالایی که دارد، کارت جایزه ی بزرگی هم دارد.

screen-shot-2016-08-27-at-2-24-17-pm

.

:: فریزر – Freezer :

مانند Fire Spirits که ارواح را منتشر میساخت به احتمال زیاد فریزر هم قرار است نیروهایی از جنس یخ تولید کند. یکبار در هر زمان، با سرعت بالا!

 

:: گلادیاتور – Gladiator :

گلادیاتور یا پهلوان با داشتن سپری در دست ،چیزی شبیه به مینی پکا P.E.K.K.A است و گرچه سرعت متوسطی دارد اما سلامتی در حد خوبی دارد و سرعتش از پکا بالاتر می باشد.

 

:: هیلر یا فرشته – Healer :

درباره ی هیلر صحبت های زیادی شده است، ولی به تنهایی نیروی موثری نیست، دارای قدرت نیرو بخشی است اما سلامتی خیلی کمی دارد بطوریکه توسط نیروهای یک برج نابود میشود. او قادر خواهد بود با انتشار نیروی جادویی خود مینیون ها را سلامتی ببخشد.

 

:: مخزن اکسیر – Elixir Storage :

از Elixir Storage برای ذخیره سازی الکسیر ها استفاده میشود و تا زمانی که شما آن را در زمین خود دارید، میتوانید به جای ۱۰ اکسیر، ۱۲ اکسیر را نگهداری کنید که این مخزن قابل ارتقا می باشد.

 

:: اژدها – دراگون – Dragon : 

این نیروی دفاعی با قدرت تخریب بالا و بسیار گران از لحاظ مصرف الکسیر است.یک دراگون عصبانی میتواند هر نیرویی که به سمت برج حرکت میکند را نابود سازد. این کارت از نمونه های خوب دفاع هوایی است که باید دید بازیکنان در کنار سایر کارت های هوایی، چطور از آن استفاده میکنند.

 

:: با وجود این پیش بینی ها باز هم علاقمندان منتظر نسخه ی جدید هستند تا کارتهای تازه را امتحان کرده و از جوایز و قابلیت های گفته شده در بازی لذت ببرند، گرچه زمان دقیقی برای آپدیت جدید اعلام نشده اما گفته شده در ماه سپتامبر شاهد نسخه ی جدید خواهیم بود و مانند همیشه تیم اندروید سیتی به محض انتشار نسخه ی جدید را برای دانلود در این صفحه قرار خواهد داد.

 

::.. پایان ..::
…………………………………………

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندروید سیتی بلامانع است

موفق باشید – آموزش اندروید سیتی

…………………………………………

.