Jumphobia XL نام یک بازی متفاوت و جدید می باشد که در سبک بازی رقابتی ارائه شده است.این بازی که بدست کمپانی Wix Games Ltd برای اندروید خلق شده هم اکنون با قیمت ۱.۹۹ دلار در گوگل پلی به فروش میرسد که اندروید سیتی جدیدترین نسخه آن را به صورت رایگان برای علاقه مندان آماده کرده است.

آیا شما برای چالش پلت فرم پازل نهایی آماده هستید؟ هیچ دکمه پرش وجود ندارد، به جای آن شما به طور خودکار هنگامی که یک لبه را اجرا می کنید پرش خواهید کرد! اگر می خواهید این بازی را انجام دهید، به مهارت و هوش نیاز خواهید داشت! Jumphobia XL نمی تواند آسان باشد،زیرا زمانی که هیولا، سنبله ها، نوسان ها، بلوک های فرو ریخته، چشمه ها، بالن ها، فلش های تلنگر، طرفداران، یخ و بمب وجود دارد، همه چیز سخت به نظر می رسد.

می توانید سطوح جدیدی برای خود ایجاد کنید.و آن ها را با تمامی دوستان خود به اشتراک گذارید.همچنین می توانید سطح افراد دیگر را بازی کرده و آن ها را رتبه بندی کنید.تمام تلاش خود را کنید تا ببینید می توانید بهترین امتیاز را از آن خود کنید یا خیر … ؟از ویژگی های خاص این بازی می توان به موسیقی متن فوق العاده عالی اشاره کرد.همچنین ۶۱ سطح با بیش از ۶۰۰ اتاق برای شما وجود دارد.و این بدین معنی است که ساعت ها و روز ها و هفته ها می توانید سرگرم این بازی باشید بدون اینکه نگران تمام شدن مراحل باشید … !

ویژگی های بازی Jumphobia XL اندروید : 

– گرافیک خوب و عالی بازی

– صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

– حل مراحل چالش برانگیز و گذر از پازل ها

– آسان برای یادگیری، سخت برای حرفه ای شدن