Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D نمونه ای از بازیهای سبک اکشن و بدون دیتا می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Awesome Action Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و یک پیشنهاد ویژه برای علاقمندان بازیهای مبارزه ای و سه بعدی محسوب میشود. جنگجویان شما آماده ی مبارزه اند، آنها منتظر فرمانده خود هستند. پس مانند یک کماندو وارد عملیات جنگی شده و از تاکتیک های مختلف برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنید. در غیر این صورت، کشته میشوید.

قلمرو شما توسط مخالفان مورد حمله قرار گرفته است. آنها می خواهند پادشاهیتان را از بین ببرند و بر امپراطوری خود کنترل داشته باشند. سربازان دشمن با اسلحه های مدرن تجهیز شده اند پس وقت آن رسیده که به یک افسر نظامی تبدیل شده و سرزمنیتان را نجات دهید.
نیروی های مسلح خود را در منطقه جنگ قرار دهید و با بمباران و تیراندازی های دقیق نیروهای مخالف را در هم بکوبید. این بازی دارای انواع سربازان است که به شما اجازه می دهد تا استراتژی های مختلف مبارزه ای را آزمایش کنید.جنگ افزارهای مناسب را برای پیروزی بدست بیاورید. واحد نظامی خود را ارتقا دهید و نیروهای قدرتمند بیشتری دریافت کنید. دشمنان خود را دست کم نگیرید و برای کار سختی آماده شوید.

ویژگی های بازی Warrior Tycoon : Stranger’s Battle 3D اندروید:

-ماموریت های اعتیاد آور
-محیط نبرد شگفت انگیز!
-گرافیک عالی سه بعدی!
-صداهای انفجاری واقعی
-کنترل صاف و آسان!
-انواع مختلف سربازان و فرماندهی سربازان!