Battle Islands: Commanders از نمونه های جدید استراتژیکی است که توسط استودیوی بازیسازی ۵۰۵ Games Srl و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است. این بازی موفق که قبلا برای سایر کنسول های بازی مانند پلی استیشن و ایکس باکس و حتی ویندوز طراحی شده بود اکنون برای دستگاههای اندرویدی طراحی شده و این یک اتفاق خوب برای علاقمندان بازی های این سبک می باشد.

آنچه که بیش از همه در Battle Islands: Commanders به آن نیاز دارید، طراحی یک استراتژی موفق برای نابودی دشمن است تا بتوانید به قلب نیروهای دشمن نفوذ کنید.اختیار گروهان و ارتش منظمی را به عهده دارید و باید آنها را در جزیره ای نظامی مدیریت کنید.آنها را به جهت های مختلف سرزمین دشمن اعزام کنید و با پیشروی در قلمروی دشمن تا میتوانید اموال آنها را غارت کنید.

با کسب غنائم جنگی میتوانید تجهیزات جنگی خود را نیز پیشرفته سازی کنید و با آمادگی بیشتری در برابر دشمن ظاهر شوید.طراحی دقیق و بی نظیر لوکیشن ها شما را به منطقه ی نظامی متعلق به جنگ جهانی دوم می برد و مطمئنا از انجام نبردهای دشوار و سهمگین استراتژیکی در فضاهایی مانند بیابان سوزان و جنگل های سبز و یا محیط های یخ زده و سرد به هیجان خواهید آمد.

این بازی آنلاین با داشتن گیم پلی خلاقانه با سایر بازیکنان جهان میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه نسخه ی مود و دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Battle Islands: Commanders اندروید :

-گرافیک اچ دی و صداگذاری هیجان انگیز

-ساخت گردان و حمله به دشمن به کمک آنها

-هدایت و فرماندهی نیروهای خود

-ساخت ارتشی منظم برای نبرد با دشمن

-انتخاب استراتژی های موفق و عملیاتی

-نبرد با سایر بازیکنان آنلاین در سراسر جهان

-تقویت و ارتقاء دیوارها و تجهیزات نظامی خود

-طراحی عالی لوکیشن ها و صحنه های نبرد عالی