Star Girl نام یکی از بازی های جذاب و سرگرم کننده مناسب کودکان می باشد که به درخواست کاربران عزیز آن را معرفی و بررسی کرده ایم.این بازی که بدست کمپانی بازی سازی Animoca متناسب با دیوایس های اندرویدی خلق و ارائه شده است، شما را وارد یک دنیای جدید از مد و زندگی پر زرق و برق خواهد کرد.

در Star Girl تمام زمان خود را بگذارید تا مثل یک ستاره واقعی بدرخشید و از این زندگی پر از امکانات و زیبایی لذت ببرید و نهایت استفاده را بکنید.دنیایی از لباس پیش روی شما قرار میگیرد.به دنیایی از گزینه های مد بی شمار با صدها لباس های زیبا، تاپ، دامن، کفش، کیف، لوازم جانبی، و غیره خوش آمدید.فروشگاه های موجود با جدیدترین لباس های جدید را مشاهده کنید! همه چیز برای شما ساخته شده است، بنابراین به محتوا قلب خود مراجعه کنید! ببنیید از چی خوشتان می آید و لذت می برید.سخت کار کنید تا شگفت انگیز بازی کنید. با پیشرفت کار خود در زمینه های مختلف کسب درآمد کنید! سخت تر کار می کنید، لباس های بیشتری می توانید خریداری کنید!

دیدار با پسر رویای شما می تواند عالی باشد! یک دختر ستاره سزاوار بهترین است. این رمانتیک را دنبال کنید. می بینید که با یک پسر رویایی روبرو می شوید و یک آغاز عاشقانه ی دو نفره پیش رو است.در Star Girl دختران ستاره از سراسر جهان برای جایزه های برتر رقابت می کنند! شما هم می توانید خود را به جهان معرفی کنید و برای بهترین بودن تلاش کنید.زندگی یک زندگی STAR را زنده کنید.صورت خود را روی جلد مجلات، پوسترها، بیلبوردها و آگهی ها مشاهده کنید!

ویژگی های بازی Star Girl اندروید : 

– وجود طیف گسترده ای از لباس های مد روز و لوازم آرایشی
– انتخاب یکی از سه شغل خوانندگی، بازیگری، مدل
– کسب در آمد با کامل کردن شغل ها
– آشنایی با مرد ایده آل
– گرافیک عالی با صداگذاری مهیج