Quantum Siege از بازی های محبوب و دوست داشتنی سبک استراتژیک می باشد که کمپانی Armada Interactive برای دیوایس های اندرویدی خلق و به صورت رایگان در گوگل پلی ارائه کرده است.این بازی که تا کنون بار ها توسط کاربران اندرویدی دانلود و نصب شده است، به خوبی جایگاه خود را میان بازیکنان و کاربران پیدا کرده و اندروید سیتی قصد معرفی آن را دارد.

Quantum Siege به فارسی محاصره کوانتومی یک بازی استراتژیک زرق و برق دار در وضوح بالا ۳D است. بین ۳ حالت بازی منحصر به فرد یکی را انتخاب کنید.حالت اول عمیقا استراتژیک و تک نفره می باشد که، با بیش از ۲۵۰ سطح منحصر به فرد؛ ساعت ها شما را سرگرم می کند.حالت دوم که بسیار هیجان انگیز است همیشه در حال تغییر چند نفره در زمان واقعی می باشد؛ و حالت سوم مجموعه ای از رویدادها با قوانین منحصر به فرد می باشد که یک دنیا وحشت را در دل خود جای داده است. گیم پلی مبتنی بر Spinning Battlefield است.

در این بازی ۱۶ قهرمان واقعی و حرفه ای وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و دشمنان را نابود کنید.نیروهای حمایتگر و ربات های حرفه ای هم در این کار به شما کمک می کنند.آنها به وجود آمده اند که بجنگند و نابود کنند … ! چرخش ۳۶۰ درجه به دور کوانتوم برای رسیدن به محل های مختلف می تواند بسیار جذاب باشد کافیست یک بار امتحان کنید … !

ویژگی های بازی Quantum Siege اندروید : 

-صداگذاری هیجان اور و گیم پلی اعتیاداور بازی

-حضور قهرمانان و ربات های حرفه ای و کشنده

-ده ها نیروهای حمایتی همانند ربات های غول پیکیر

-طراحی کنسولی بازی

-نبرد آنلاین با دوستان و آشنایان

-ده ها واحد پشتیبانی برای ارتش خود

-رویدادهای روزانه با قوانین خاص و پاداش

-داستان عمیق که شما را به عنوان رهبر قهرمان Chosen و نجات دهنده بالقوه بشریت می داند

– هدفمند سازی کتابچه راهنمای مبتنی بر مهارت برای موتورهای محاصره: هدف، شلیک، نابود کردن!