Tiny Tales: Heart of the Forest Full از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Artifex Mundi و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با داشتن گیم پلی فکری و طراحی عالی لوکیشن ها موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۵ از ۵ گوگل پلی شده است.

با نصب Tiny Tales: Heart of the Forest Full پا به فضای شگفت انگیز و یک دنیای مخفی در پایین جنگل خواهید گذاشت که پادشاه الیور در آن حکومت می کند. دنیایی سرسبز و زیبا که در آن انسانهای کوچک و حیوانات زندگی می کنند. هنگامی که ماکس کوچک به خانه مهاجرت می کند تا به مادرش کمک کند، هرگز تصور نمی کرد که این بزرگترین سفر او باشد!

تنها امید او این است که برنده یک جایزه در مسابقات شود، اما همانطور که معلوم است این فقط آغاز یک ماجراجویی حماسی است. آیا او می تواند یک قهرمان باشد و دلیل خشکسالی مرگباری که همه را به خطر انداخته را کشف کند؟ مانند یک راهنما برای باز کردن رمز و رازها، پیدا کردن سرنخ از میان اشیاء پنهان و باز کردن تمام پازلهایی که در مسیر او قرار دارد، کمک کنید. مرد کوچک قصه را در یک تلاش خطرناک دنبال کنید تا به کشف راز پنهان بپردازد. اگر اسرار معلوم شود، می تواند پایه و اساس پادشاهی را متزلزل کند و اینگونه به قهرمان داستان قلب جنگل – Tiny Tales: Heart of the Forest Full تبدیل گردد!

ویژگی های بازی Tiny Tales: Heart of the Forest Full اندروید :

-وجود مراحل متنوع و چالش برانگیز

-ملاقات با شخصیت های مختلف

-کنترلرهای لمسی بهینه شده

-کشف معماها و پازل های چالش برانگیز

پیدا کردن هزاران شیء پنهان

-شامل انواع مینی گیم و پازل

-طراحی عالی لوکیشن ها و وجود منظره های شگفت انگیز