Driving Zone Germany یک بازی شبیه ساز مسابقات خیابانی است که در منطقه آلمان برگزار می شود.در این بازی اتومبیل های تولید کنندگان آلمانی ارائه می شوند، از اتومبیل های شهر کلاسیک تا ماشین های قدرتمند مدرن ورزشی و ماشین های لوکس. هر ماشین در این بازی دارای مشخصات فنی و صداهای واقعی موتور است. بدنه و داشبورد دقیق، اثر حضور کامل و واقع گرایی را ایجاد می کند.

بازی Driving Zone Germany دارای چهار آهنگ منحصر به فرد با شرایط آب و هوایی مختلف است. شما می توانید در بزرگراه ها با سرعت بالا رانندگی کنید، یا برای سوار شدن در شهر آلمان، که به ویژه در شب زیبا است، اقدام کنید. اگر شما یک مسابقه دهنده واقعی هستید، باید در مسیر زمستانی با جاده ی خطرناک یخ زده رانندگی کنید. شما می توانید زمان شروع روز را انتخاب کنید که به صورت پویا تغییر می کند.موتور را ببندید، فشار گاز را پایین بیاورید و به عنوان کسی که از همه سریعتر است، زمان را تعقیب کنید. امتیازات را با اتکا به اتومبیل های ترافیکی بدست آورید، به آنها نیاز دارید تا وسایل نقلیه جدید، حالت ها و سایر ویژگی های بازی را باز کنید.

این شبیه ساز مسابقه توانایی انتخاب سبک رانندگی را به شما می دهد که می تواند آرام و ایمن و یا بسیار مسابقه ای باشد. فراوانی تنظیمات به شما امکان می دهد تا یک سطح واقع گرایی فیزیک خودرو را از بازی و ساده و واقعی ترین، مانند شبیه ساز مسابقات دشوار که در آن شما نیاز به نشان دادن مهارت های رانندگی خود را دارید، سفارشی کنید.فیلم های گیم پلی خود را ضبط کنید و آنها را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی با سرویس Everyplay به اشتراک بگذارید. شما می توانید ویدئو ضبط شده را ویرایش کرده و آنها را با استفاده از دوربین و میکروفون در دستگاه خود تغییر دهید.

 ویژگی های بازی Driving Zone: Germany اندروید :

– تغییر زمان
– مدل شدن ماشین های آلمانی به طور کلاسیک
– ۴ آهنگ با شرایط آب و هوایی مختلف
– نمای اول شخص، دوربین داخلی
– هماهنگ سازی ابرهای اتوماتیک پیشرفت بازی شما