RGB Express یکی از بازیهای پازلی است که توسط استودیوی بازیسازی Bad Crane و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گیرد و امتیاز عالی ۴.۲ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند. یک بازی پازلی منحصر به فرد و زیبا با گیم پلی ساده اما فوق العاده اعتیاد آور که موفق به کسب جوایز زیادی شده است.
در اینجا شما یک شرکت RGB اکسپرس دارید که تنها شرکتی است که در ارائه رنگها تخصص دارد. با لمس صفحه نمایش باید مسیرهای خود را برای رانندگان خود بکشید. اطمینان حاصل کنید که هر خانه بسته صحیح را دریافت می کند.

بازی با پازل های آسان شروع می شود، که به شما ترفندهای زیادی را آموزش می دهد و کمک می کند تا مشکلات سخت تر را حل کنید.پل ها و دکمه هایی وجود دارند که گاهی اوقات شما باید از یک کامیون به دیگری محموله را بارگیری کنید. با افزایش مهارتهای خود در زمینه هدایت صحیح ماشین ها میتوانید محموله ها را به مقصد رسانده و در نهایت ماشین سفید مرموز را بدست آورید. شاید بتوان گفت وجود بیش از ۴۰۰ سطح چالش انگیز که با موسیقی متن عالی در آمیخته، باعث جذب بیش از ۷ میلیون بازیکن از سراسر دنیا شده است.

ویژگی های بازی RGB Express اندروید:

● ۴۰۰ سطح آزاد
● گیم پلی آسان برای همه سنین مناسب است
● بسیاری از چالش ها برای طرفداران بازی پازل
● گرافیک زیبا
● موسیقی متن فیلم عالی و جلوه های صوتی خنده دار