بازی زیبای Midnight Calling: Jeronimo Full یکی از جدیدترین نمونه های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Big Fish Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با داشتن گیم پلی فکری و طراحی عالی لوکیشن ها موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی شده است.

داستان بازی Midnight Calling: Jeronimo Full از این قرار است: شما در گذشته دست به سرقت و دزدی می زدید اما از انجام اینکارها دست کشیده بودید، ولی اتفاقات جدید باعث میشود از مهارت های قبلی خود استفاده کرده و آنها را به کار بکشید.خواهر شما از یک بیماری کشنده رنج می برد، و تنها امید برای زنده ماندن او، استفاده از معجون شفا بخش است.برای دست یابی به مواد تشکیل دهنده معجون لازم است پا به جنگل مرموز بگذارید که توسط یک جادوگر خبیث محافظت می شود. آیا شما می توانید دزدکی حرکت کرده و آنچه نیاز دارید را بدست آورده و سپس از آنجا بیرون بیایید؟

این جادوگر شرور کار را برای شما آسان نخواهد کرد پس به تمام ترفندهای زیرکانه ی شما برای تکمیل این کار بلندپروازانه احتیاج است! Midnight Calling: Jeronimo Full با داشتن ده ها مینی گیم، پازل های چالش برانگیز و رازهای کشف نشده، یک پیشنهاد فوق العاده برای علاقمندان سبک هیدن آبجکت یا کشف اشیاء پنهان می باشد و اکنون آخرین نسخه ی آن به همراه دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی میباشد.

ویژگی های بازی Midnight Calling: Jeronimo Full اندروید :

-کنترلرهای لمسی بهینه شده

-یافتن معجون شفا دهنده از جنگل

-کشف معماها و پازل های چالش برانگیز

-پیدا کردن هزاران شیء پنهان

-شامل انواع مینی گیم و پازل

-طراحی بی نظیر لوکیشن ها

-دسترسی به تمام پاداش های شگفت انگیز و گیم پلی اضافی