Sea of Lies: Leviathan Reef از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی معروف Big Fish Games طراحی شده و مانند سایر محصولات این استودیو موفق به جلب توجه طرفداران بسیاری از سراسر دنیا گشته است.

ماجرای بازی مهیج Sea of Lies: Leviathan Reef از این قرار است که پس از فوت مادرتان، برای ملاقات پدرتان که از فرمانداران یک جزیره در غرب هند است، به منزل بر میگردید.اما در بین راه گروهی از دزدان دریایی شما را ربوده و به جزیره ی دور و خطرناکی منتقل می کنند.اکنون شما سرگردان شده و باید مسیر صحیح را انتخاب کنید، در شرایط دشواری قرار دارید که برای نجات زندگی خود باید دست به نزاع و درگیری بزنید.

نبرد سختی با دشمنان در پیش دارید که راه پیروزی در آن،حل پازلهاییست که از روی حیله و تزویر طراحی شده است.دشمنان به ظاهر دوست ممکن است فریبتان دهند و از پشت به شما خنجر زده و در راه رسیدن به هدف ناکامتان بگذارند! اما دست از تلاش برنداشته و با انجام نبردهای دریایی و سرنگون کردن پادشان دزدان دریایی، راه فرار را بیابید.

در لوکیشن هایی که پر از آیتم ها و اشیاء پنهان است کاوش کنید و با یافتن سوغات های کلکسیونی، پاداش های شگفت انگیز را از آن خود نمایید.این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Sea of Lies: Leviathan Reef اندروید :

-دارای صحنه های پازلی و مینی گیم ها

-کسب جوایز و پاداش های شگفت انگیز

-جستجو در لوکیشن های مختلف

-وجود هزاران آیتم و شیء برای یافتن

-طراحی دقیق جزییات و مینی گیم ها

-فضای تامل برانگیز و دریاهای آزاد

-وجود انواع پازل ها و معماهای مختلف