Ocean Is Home: Survival Island یکی از جدیدترین بازی ها در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو بازیسازی Birdy Dog Studio طراحی شده و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۲ از ۵ گوگل پلی شده است. در بازی Ocean Is Home: Survival Island نقش مردی را به عهده بگیرید که در جزیره ای بیابانی و خالی از سکنه زندگی می کند. به جای او زندگی کنید و مواد غذایی بخورید،خانه بسازید، چیزهای لازم برای زندگی را جمع آوری و بسازید. تنها هدف شما زنده ماندن در این شرایط دشوار است!

در ابتدا چوب و سنگ معدن در اختیارتان است، از آن برای ساخت آیتم های موردنیاز برای ساخت خانه، سلاح های شکار حیوانات، ابزار برای ماهیگیری، استخراج آب، برق و بسیاری چیزهای دیگر استفاده کنید.مواد غذایی پیدا کنید یا مزرعه خود را بسازید. به کشف جزیره بزرگ بپردازید و وسایل و صنایع دستی برای شکار و زنده ماندن در جزیره را بسازید.وجود سیستم پیشرفته مهارت های بازیکن و نیز انواع وسایل برای حمل و نقل کمک میکند تا بسرعت پیشرفت کرده و امتیاز کسب کنید.
اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید با نصب و اجرای Ocean Is Home: Survival Island در لوکیشن ها و مناظر شگفت آوری که با دقت طراحی شده جستجو کنید و در موسیقی متنی که شما را به ماجراجویی تشویق می کند غرق شده و لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنید!

ویژگی های بازی Ocean Is Home: Survival Island اندروید :

-وجود انواع ابزار و منابع طبیعی برای ساخت سلاح

-تهیه سرپناه و استفاده از آیتم های گوناگون

-طراحی بی نظیر لوکیشن ها

-کاوش در جزیره و یافتن وسایل موردنیاز

-تجربه شرایط دشوار زندگی