اگر مایلید یک بازی نقش آفرینی و استراتژیکی متفاوت روی دستگاه خود داشته باشید Wonder Knights : Retro Shooter با داشتن گرافیک خوب و صداگذاری مهیج گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود پس اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید. این گیم فوق العاده توسط استودیو بازی سازی Buff Studio Co.,Ltd. برای سیستم عامل های اندرویدی طراحی و منتشر شده است و توانسته در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

شاید به جرات بتوان گفت یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی است که با طراحی خاص خود شما را مجذوب خود می کند. شما به همراه ۳ نفر دیگر از افراد بازی که کنترلرشان را به دست دارید پا به دنیای تازه ای می گذارید و باید با عبور از موانعی که بر سر راه دارید مراحل را یکی پس از دیگری به انتها برسانید.

در اینجا این امکان فراهم است تا با کسب امتیازات بیشتر قدرت ها و مهارت های خود را تقویت کنید و با سفارش سازی به بهترین قهرمان تبدیل شوید. در حین بازی شما با بشکه هایی روبه رو می شوید که در داخل هر کدام چیزی وجود دارد که با دریافت آنها می توانید هرچه زودتر به خط پایان برسید و قدرت های ماواریی به دست آورید و برای چند لحظه ای از هر گونه خطری در امان باشید.پس اگر از علاقه مندان و به این سری از گیم ها می باشید معطل نکنید و با لمس لینک دانلود ساعت ها خودتان را سرگرم کنید.

ویژگی های بازی Wonder Knights : Retro Shooter اندروید :

  • دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فرد
  • طراحی شده برای افراد بالای ۷ سال
  • وجود بیش از ۱۰۰ مرحله بدون تکرار
  • استفاده از تقویت کننده ها و بوسترا
  • انواع مختلفی از زره ها و لباس های جنگی