Password Manager and Vault Pro یک برنامه امنیتی قدرتمند میباشد.همه ما دارای حساب و رمز های بسیاری هستیم که که ممکن است آنها از اهمیت بالایی در بین ما برخوردار هستند.امروزه با مشغله های کاری که ممکن است برای هر فردی اتفاق افتاده باشد به یادداشتن این رمز و حساب ها کار آسانی نیست و حتی برخی اوقات آنها را فراموش میکنیم.جهت اطمینان خاطر امروز قصد معرفی یک برنامه بسیار قدرتمند در زمینه مدیریت و نگهداری رمز ها را داریم.

اصلی ترین ویژگی برنامه Password Manager and Vault Pro امنیت عالی آن میباشد.شما میتوانید رمز و اطلاعات مهم خود را در یک محیط کامل ایمن نگهداری کنید که تنها افرادی که رمز ورود را دارند میتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. دقت داشته باشید که امنیت این ابزار از قدرت بالایی برخوردار میباشد که اگر رمز آنرا فراموش کنید دسترسی به اطلاعات رمزگذاری شده بسیار سخت میشود.به همین دلیل تنها نیاز به یادداشتن یک رمز جای چندین رمز میباشد.

استودیو سازنده این برنامه By8ek Apps میباشد که یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های روزمره را برای کاربران طراحی کرده است.رابط کاربری این برنامه نیز میتواند در راحتی کار های شما تاثیر گذار باشد.این اپلیکیشن با قیمت ۲.۹۹ دلار در گوگل پلی در حال فروش میباشد که نسخه خریداری شده برنامه در اندروید سیتی قابل دانلود است.

ویژگی های برنامه Password Manager and Vault Pro اندروید :

-امکان تشکیل دادن یک حساب شخصی جهت نگهداری فایل های مهم و ضروری

-بدون محدودیت در نگهداری رمز و کاراکتر

-استفاده از امنیت عالی و الگوریتم ۲۵۶ بیتی جهت افزایش سطح امنیت

-رابط کاربری آسان و دسترسی ساده به اطلاعات ضروری

-امکان اعمال نمودن روز جهت ورود به برنامه

-پشتیبانی از سرویس های ابری برای نگهداری فایل های حجیم

-اشتراک گذاری اطلاعات دلخواه در برخی از شبکه ها

-امکان افزودن جزئیات برای رمز های خود

-سازگار با انواع گوشی و تبلت ها