Lintrix یکی از بازی های جذاب و  پازلی است که توسط استودیو بازیسازی توانایNEKKI  و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گیرد و امتیاز کامل ۵.۰ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند.نوعی بازی فکری که با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک جذاب خود می تواند پیشنهاد مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت همه ی سنین باشد.

اساس Lintrix بر مبنی عمل و چالش کشیدن نیروی فکر و تمرکز بازیکن می باشد و با نصب آن پا به فضای شگفت انگیزی خواهید گذاشت که کریستال های نورانی در آن غوطه ور شده اند. در بیش از ۴ کهکشان متنوع کاوش کنید و با استفاده از نور و قدرت این کریستال های روشن علیه دشمنان ایستادگی کنید. هریک از آنها دارای نیروی خاصی است که میتوانید برای شکست دشمن از آن استفاده کنید. مراقب موانع مسیر باشید و با کشف تاکتیک های ناب در مراحل پیش رو دوام بیاورید.

موسیقی متن فوق العاده بازی نیز هم کمک میکند تا هیجان بیشتری حس کرده و در این چالش های نفسگیر پیروز شوید. با کشف توانایی های جدید و عکس العمل های مناسب در هنگام برخورد با موانع امتیاز کسب کرده و نگذارید مشکلات شما را از پای درآورند.

ویژ گی های بازی Lintrix اندروید :

-تجربه داستانی حیرت انگیز
-کشف توانایی های جدید

-غلبه بر چالش های نفسگیر
-موسیقی متن هیجان انگیز
-وجود ۵ کهکشان با چالش های متنوع
-بیش از ۷۰ مرحله چالش برانگیز
-شامل سطوح مخفی بازشدنی