Fidget Spinner – Ballet Spinner از جمله بازی های کم حجم و سرگرم کننده اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی Case 7 Studios و بصورت رایگان منتشر شده و بدلیل گیم پلی اعتیادآور خود توانسته امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی را کسب نماید.

در واقع Fidget Spinner – Ballet Spinner با شبیه سازی کامل از بازی اسپینر کمک می کند تا اوقات فراغت خود را به سادگی و بدون امکانات خاصی پرکرده و استرس و تنش های روزانه را از بین ببرید. نوعی بازی رایانه ای محبوب که شما می توانید آنرا در همه جا بازی کنید.نحوه ی انجام آن بسیار ساده است، بطوریکه کافیست با حرکت دستانتان چرخ دنده را بر روی گوشی خود تنظیم کنید و تا جایی که بخواهید آنها را بچرخانید و سکه جمع کنید.

از میان اسپینرهای جذاب و متنوع، یکی را انتخاب کرده و سپس آنها را به کمک چرخنده های واقعی که بر روی بلبرینگها قرار دارند بچرخانید.Fidget Spinner – Ballet Spinner موجب بهبود خلق و خویتان شده، تمرکز را افزایش داده و درنهایت احساسات منفی و خستگی را از بین می برد.اگر مایلید یک بازی تقویت نیروی فکر و تمرکز روی دستگاه خود داشته باشید Fidget Spinner – Ballet Spinner گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود پس اکنون جدیدترین نسخه این بازی اندرویدی را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Fidget Spinner – Ballet Spinner اندروید :

-شامل انواع اسپینرهای بلبرینگی

-انتخاب اسپینزهای جدید و مدرن

-شبیه سازی واقع گرایانه از بازی اسپینر

انواع مدلهای اسپینر مانند :الکترو اسپینر ،اسپینر آتش ،اسپینر لیزری ،رعد و برق