Pathos از جمله بازی های پرطرفدار سبک پازل است که توسط استودیوی بازیسازی Channel 4 Television Corporation و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد استقبال خوب بازیکنان سراسر دنیا قرار گیرد.

داستان بازی مهیج Pathos درباره ی دختری جوان به نام Pan است و شما باید به همراهی او پا به دنیای ناشناخته و مرموزی بگذارید و با استفاده از نیروی فکری خود به او کمک کنید.این سرزمین عجیب و غریب با موانع دشوار و پنهانی عجین شده که برای عبور از آن باید پازل ها و معماهای چالش برانگیز را حل کنید. با استفاده از کنترلرهای ساده لمسی بر موانع موجود غلبه کنید و با عبور از مسیرهای جدید، دوستان تازه پیدا کنید.

Pathos بر اساس یک داستان واقعی در مورد یک کودک بی سرپرست ساخته شده و موسیقی های دلنواز و مناظر سه بعدی و تخیلی لذت اجرای مراحل آنرا دوچندان نموده است.اگر مایل به داشتن یک بازی کم حجم و بدون دیتا روی دستگاه خود هستید Pathos با داشتن ۳۶ لوکیشن جذاب و ۶ فصل متنوع پیشنهاد مناسبی برایتان خواهد بود پس اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۰ به بالا را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Pathos اندروید :

-کنترلر ساده و لمس صفحه برای حرکت و تعامل با محیط زیست
-صحنه های ۳D جذاب برای بکار گرفتن نیروی تخیل
-دارای موسیقی متن باز منحصر به فرد برای بهبود تجربه شما
-بر اساس یک داستان واقعی در مورد یک کودک