Home Behind یکی از بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی Coconut Island Games و با قیمت ۲.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و در آن اتفاقات جالب و هیجان انگیزی انتظارتان را می کشد. آیا برای مبارزه با طیف گسترده ای از دشمنان، از جمله جانوران وحشی و سربازان شورشی آماده اید؟ آیا می توانید در میان حملات دشمنان و شرایط دشوار زنده بمانید؟

افکار جنگ داخلی سالهای گذشته در سرزمین مادریتان زیاد شده و خشونت و شورش رواج یافته است. در این هرج و مرج، روستای شما سوخته شد و دخترتان ناپدید شده است. هنگامی که با مرگ مواجه شدید، تصمیم به زنده ماندن و غلبه بر مشکلات بیماری، جنگ و قحطی گرفتید. آیا می توانید به اندازه کافی این اوضاع را تحمل کرده و انگیزه کافی دارید تا با دخترتان متحد شوید؟

شرایط بحرانی و اوضاع دشوار را مدیریت کنید و با کنترل تغذیه خود کاری کنید که دچار بیماریهای واگیردار دوران قحطی نشوید. سرنوشتتان را بدست گرفته و با یادگیری شغل و پیشه شروع به باز کردن اقلام موردنیاز کنید. بی شک رویدادهای متفاوت و شرایط آب و هوایی متغیر باعث افزایش جذابیت بازی خواهد شد که در لحظه لحظه آن حوادث و تجربیاتی به طور تصادفی اتفاق می افتد. بنابراین هیچ بازی دقیقا مشابه مراحل بازیکن دیگر نیست!

ویژگی های بازی Home Behind اندروید :

پیگیری میزان خلق و خو، تغذیه و آب برای اجتناب از بیماری های وحشتناک
-تلاش برای زنده ماندن در سفری ۱۵۰۰ کیلومتری
-باز کردن ۱۵ شغل، هر کدام با مهارت های خاص و اقلام و پاداش ویژه
-تجربه ی رویدادهای تصادفی در دنیای جدید و کنترل سرنوشت خویش
-زنده ماندن هر دو حالت روز و شب، و همچنین رویدادهای آب و هوایی تصادفی
-جمع آوری صدها آیتم و ساخت سلاح های متنوع

-کشف یک جهان با الهام از حوادث واقعی و داستان های روزانه