Rusted Warfare – RTS Strategy یکی از بازیهای ساده و بدون دیتای سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو بازیسازی Corroding games و با قیمت ۱.۹۹ دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته امتیاز عالی ۴.۷ از ۵ گوگل پلی را کسب نماید.

مانند سایر بازیهای این سبک آنچه که سرنوشت شما را تعیین میکند استفاده از استراتژیهای موفق و عملیاتی می باشد. مقرفرماندهی دشمنان را از نمای بالا مشاهده میکنید و میتوانید نقشه های خود را از روی مسیر به پیش ببرید. از دفاعهای لیزری و موشک های هسته ای برای نبردهای بزرگ استفاده کنید و واحدهای نظامی دشمن را مورد هدف قرار دهید.

در حالت های چندنفره آفلاین و آنلاین شرکت کرده و با حمایت دوستانی که با وایفای به شبکه متصل شده اند به جنگ بپردازید. جت ها و جنگنده های موشک انداز را بر سرزمین رقبا انداخته و هرجا که نیاز بود روی نقشه زوم کنید. نوعی نبرد تاکتیکی خاص را در این بازی تجربه میکنید و با ماموریتهای چالش انگیز متفاوت روبرو خواهید شد. بدلیل گرافیک ساده و عدم استفاده از انیمیشن های سه بعدی، حجم Rusted Warfare کم بوده و به راحتی در تلفن های همراه و تبلت های با اندروید ۲.۲ اجرا خواهد شد.

ویژگی های بازی Rusted Warfare – RTS Strategy اندروید :

-دارای حالت چند نفره آنلاین و آفلاین با اتصال به شبکه های تلفن همراه
-ماموریت های تکان دادن، بقا و چالش، باهوش مصنوعی کامل
-بیش از ۴۰ واحد منحصر به فرد زمین به هوا و دریا برای گیم پلی متعادل
-موشک های هسته ای برای جنگ های بزرگ
-فرصت های تاکتیکی و استراتژیک با واحدهای منحصربفرد
-پشتیبانی از چندین لمس
-زوم کردن برای مشاهده جزییات و دستور دادن در سراسر میدان نبرد
-ذخیره و بارگذاری بازی ها از جمله بازی های چند نفره
-ایجاد سطوح سفارشی خود
-پشتیبانی از صفحه نمایش بزرگ
-پشتیبانی از صفحه کلید و موس