Counter Terrorist Attack Death یا بازی تیراندازی کانتر استریک یکی از محبوبترین بازیهای اکشن و شوتر است که توسط استودیوی بازیسازی Actions و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و امتیاز عالی ۴.۳ از ۵ گوگل پلی را از آن خود نموده است. تمام مراحل را از نمای اول شخص دنبال کنید و مانند یک کماندوی شجاع به تکمیل ماموریت ها بپردازید.شما نیروی شجاع ارتش هستید، هدف از این کار نابودی تروریست هایی است که ماسک، AK47، M4 را باز می کنند و حمل سلاح های مخرب را برعهده دارند.

پس با استفاده از تفنگ های هدفمند و آموزش دقیق، روی سوژه زوم کرده و با شلیک های هدفمند آنها را از پای در آورید.می توانید انواع سلاح، مانند AK47، M4A1، ماشین آلات، تفنگ ساچمه ای، تک تیر انداز، MP5 ، کیت های پزشکی را برای پیشبرد ماموریت ها حمل کنید. با باز کردن لنز، زوم و شناسایی هدف با دقت بسیار هدفگیری کنید و سپس ماشه را بکشید! طراحی لوکیشن ها، جعبه های چوبی، کارخانجات متروکه و انبارها و سوله های قدیمی، شما را در فضای پرتنش جنگی قرار میدهد.

اگر بتوانید تمام دشمنان موجود در هر لوکیشن را نابود کنید، موفق به اتمام ماموریت شده و به مراحل بالاتر صعود خواهید کرد.این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و گیم پلی اعتیادآور میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون جدیدترین فایل نصبی آن آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Counter Terrorist Attack Death اندروید :

-نمای اول شخص تیراندازی و تجربه یک بازی اکشن
-سه مأموریت مختلف : حالت بحرانی، سفارشی و حالت های تخریب بمب
-وضعیت های دشوار و پیچیده، برف، بیابان، شهرهای عربی و ساختمان های بلند
-سلاح های مرگبار، تفنگ، تک تیراندازها، تپانچه ها، کیت های پزشکی
-محیط مبارزه واقعی، گرافیک ۳D شگفت انگیز، تجربه همه جانبه
-قرار گیری به عنوان قاتل ضد تروریست برای نجات گروگان ها، بمب های روشن و سازمان های تروریستی