Bubblegum Hero یک بازی آرکید جدید میباشد که از گیم پلی نوآورانه ای در طراحی خود برخوردار میباشد. بازی آدامس بادکنکی توسط استودیو Crimson Pine Games طراحی شده است که به صورت کاملا رایگان جهت دانلود در گوگل پلی انتشار یافته است.این گیم توانسته امتیاز ۴.۷ از ۵ را در امتیاز گیری گوگل پلی بدست آورد که با گیم پلی جذاب خود میتواند ساعات خوبی را برای شما فراهم آورد.

بازی Bubblegum Hero در مورد تبدیل شدن به یک قهرمان بادکنکی میباشد که باید آدامس های خود را تا جایی که میتوانید باد کنید و از این بابت مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید.اینکار تا زمانی ادامه خواهد داشت که سرتاسر صفحه نمایش دستگاه شما پر از آدامس بادشده باشد.جهت انجام این کار میتوانید از دو حالت دستی و میکروفن استفاده کنید که از یک از این بخش ها دارای جذابیت مخصوص به خود میباشد.در این بازی بیش از ۲۰ قهرمان وجود دارد که هر یک از آنها دارای قدرت های مختلفی در زمینه مربوط به خودشان هستند.

گرافیک دیدنی به همراه صدا گذاری عالی دو عنصر اصلی این بازی آرکید میباشند که با استفاده از گیم پلی نوآورانه میتوانید لحظات خوبی را در این بازی داشته باشید.اجرای این بازی به صورت آفلاین انجام میگیرد که نیازی به دیتا هم جهت اجرا نمیباشد.

ویژگی های بازی Bubblegum Hero اندروید :

-بدست آوردن امتیازات مختلف با بادکردن هر بار آدامس ها

-وجود بیش از ۲۰ قهرمان مختلف با طراحی دیدنی هر یک

-گرافیک دیدنی و مثال زدنی در سراسر بازی

-استفاده از گیم پلی نوآورانه در روند اجرایی

-باد کردن آدامس ها در دو حالت دستی و میکروفن

-بدست آوردن پاداش با انجام هر مرحله از بازی

-سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

-بازی در دنیایی دیدنی و پر از موانع و ویژگی ها

-وجود بیش از ده ها مرحله سرگرم کننده و اعتیادآور