Planet Commander از جدیدترین بازی های اکشن است که توسط استودیوی بازیسازی GDCompany و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۱ از ۵ گوگل پلی شده است. کهکشان و فضا به یک فرمانده مثل شما نیاز دارد! پس برای تبدیل شدن به یک افسانه در کهکشانی که دچار آتش جنگ شده تلاش کنید!

آیا از سفینه فضایی و مبارزه با موجودات فضایی استقبال میکنید؟ آیا بازی با جنگنده ها و سفینه های موجود در آسمان را می پسندید؟ پس این بازی با داشتن گرافیک سه بعدی و مبارزات چندنفره آنلاین یک پیشنهاد ویژه برای شماست. جنگ های سفینه فضایی شروع شده است! فرماندهی سیاره را بعهده بگیرید و بعنوان کاپیتان یک سفینه فضایی عمل کنید.

در ابتدا با یک سفینه فضایی کوچک شروع کنید، اما به محض اینکه در نبردها شرکت کرده و امتیاز جمع کنید، رفته رفته شخصیت و تجهیزاتتان توسعه می یابد. در حدی پیشرفت میکنید که میتوانید فرماندهی جنگ های بزرگ و سفینه های فوق العاده سنگین را برعهده بگیرید. در واقع بازی Planet Commander تجربه نبرد آنلاین با متجاوزان واقعی را در دستگاههای اندرویدی به ارمغان می آورد که میتوانید جدیدترین نسخه آن را از اندروید سیتی دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Planet Commander اندروید :

-شامل ۵ کلاس فضایی
-بیش از ۲۰ سفینه فضایی برای انتخاب

-ورود به جنگ با تاکتیک های مختلف.
-فرماندهی سیاره با بیش از ۱۰۰ سلاح مختلف

-امکان افزودن آرم و مشخصات گروه خود
-مکان های زیبا: جنگ با فضاپیماهای متنوع
-گرافیک ۳D بسیار جذاب

-وسایل نقلیه سبک و سنگین: ناوچه ها، ناوشکن ها، جنگنده ها، جنگ افزارهای فوق العاده سنگین