Adventure Time Puzzle Quest یکی از بازی های جدید سبک پازلی اندروید است که به تازگی توسط استودیوی D3 Go و Cartoon Network در گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز خوب ۴.۱ از ۵ گوگل پلی را از سوی علاقمندان بدست آورد.

در بازی Adventure Time Puzzle Quest با نوع جدیدی از بازی های فکری و Match-3 روبرو هستیم که در آن پادشاه یخی با موش ها درگیر شده، پرنسس Bubblegum اسیر شده و اکنون پرنسس Flame قصد جنگ دارد و شما باید مشغول کنار هم چیدن جواهرات شوید. حداقل سه جواهر هم شکل را کنار هم قرار دهید تا بتوانید به دشمن حمله ور شده و جوایز و غنیمت های جنگی را بدست آورید.فین، جک و دوستانش نیز به کمکتان خواهند آمد تا نبردهای پازلی را به خوبی پشت سر بگذارید.

فکر می کنید آماده حضور در لیگ های بزرگ هستید؟ عضویت در مسابقات منظم و رویدادهای ویژه و برنده شدن جوایز شگفت انگیز را دارید؟ پس سه یا بیشتر جواهرات را با یکدیگر تطبیق دهید تا توانایی حمله در تورنمنت های بزرگ را داشته باشید و دشمن را از پای درآورید.البته موجودات شرور دست به کار شده و با ترفندهای خود باعث آزارتان خواهند شد!

اگر مایلید به داشتن بازی کم حجم و فکری روی دستگاهتان هستید Adventure Time Puzzle Quest را از دست نداده و جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Adventure Time Puzzle Quest اندروید :

-وجود شخصیت های متنوع

-دارای مراحل چالش برانگیز

-تطبیق دادن جواهرات مشابه

-صحنه های رنگارنگ و پازلی

-گیم پلی اعتیادآور و سرگرم کننده

-طیف وسیعی از جواهرات رنگارنگ

-بوسترهای و تقویت کننده های کمکی

-کنار هم چیدن حداقل سه شکل و توانایی حمله

-قابل اجرا برروی دستگاهها و تبلت های اندرویدی