دیتاشهر یک شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان است که با استفاده از آن می توانید به سادگی موقعیت دوستانتان را بر روی نقشه مشاهده کرده و یا موقعیت خود را با «حاضری زدن» اعلام کنید. در اپلیکیشن دیتاشهر، امکان «جستجو» برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند کسب و کارهای نزدیک خود را پیدا کنند.

چنانچه به شهر جدیدی سفر کرده اید و یا وارد منطقه ای شدید که از مکانهای دیدنی یا پاساژهای خرید، رستوران ها و کتابخانه و غیره در نزدیکی موقعیت خود باخبر نیستید، با نصب این برنامه براحتی از تمامی رویدادها و مکان های موردنیاز در اطرافتان مطلع شوید.در شبکه اجتماعی مکان محور دیتاشهر، شما می توانید فعالیت کاربران دیگر را دنبال نموده، نظر بدهید، عکس بگذارید و حتی به آن ها پیام خصوصی ارسال کرده و صحبت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها نیاز روزمره خود برای جستجو را برطرف می کنید بلکه می توانید با افراد جدید نیز آشنا شده و دایره دوستانتان را بزرگتر نمایید.

لازم به ذکر است که این برنامه توسط تیم حرفه ای datashahr team و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۲ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و اکنون میتوانید جدیدترین نسخه آنرا از اندروید سیتی دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه datashahr اندروید :

-یافتن مکانهای اطراف خود

-مشاهده تصاویر مربوط به مکان ها

-مشاهده آدرس مکان ها روی نقشه

-جستجوی دقیق و پیشرفته به همراه شماره تماس

-خواندن نظرات کاربران درباره سایر مکانها و ثبت نظر خود