Space Ace تجربه ی جدید و منحصر به فردی از بازی های سرگرم کننده و آرکید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Digital Leisure و باقیمت ۴.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده است.از آنجا که نسخه ی اصلی آن در سال ۲۰۱۳ برای کامپیوتر عرضه شده و مورد استقبال زیادی قرار گرفته بود پیش بینی می شود امتیاز خوبی در گوگل پلی کسب کند.

بازی مهیج Space Ace یا قهرمانان فضا بصورت سوم شخص اجرا می شود و برای پیروزی در مراحل آن باید مانند یک قهرمان عمل کنید و برای مقابله با فرمانده ی ظالمی همچون Borf آماده شوید. او که با اعمال ظالمانه ی خود قصد نابودی نسل بشر در زمین را دارد، برای رسیدن به هدف خود تمام نوزدان انسان را نابود می کند.

ایستادگی در برابر کارهای Borf تنها از پس دو قهرمان به نام های کیمبرلی و ACE برمی آید. همین که یکی از این قهرمانان به پایگاه Borf شیطان صفت نزدیک می شوند،ACE با پرتاب اشعه Infanto قدرتش را از دست میدهد و کیمبرلی نیز از سوی نیروهای شیطانی ربوده می شود.

برای اجرای این بازی لازم است دیتای ۲ گیگابایتی را دانلود نمایید و سپس به فضای شگفت انگیز Space Ace وارد شوید، نقشه های عملیاتی بچینید و به مصاف اهریمن بروید.داستان فوق العاده که به محض ورود به آن شما را درگیر اتفاقات و حوادث مختلفی خواهد کرد.این بازی با داشتن گرافیک اچ دی و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Space Ace اندروید :

-حضور در دنیایی شگفت انگیز

-گیم پلی فوق العاده

-ماجراجویی های بی پایان

-نقش آفرینی در قالب قهرمان اصلی

-نجات نسل بشر بر روی زمین

-کنترلرهای لمسی خوب