Galaxy on Fire 3 – Manticore یکی از بازی های جدید در سبک اکشن می باشد که اخیرا توسط استودیوی بازیسازی Deep Silver و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.طراحی صحنه های زرق و برق دار و تجربه ی نبردهای کهکشانی باعث شده که شاهد یک اثر بی نظیر باشیم.

با نصب و اجرای Galaxy on Fire 3 – Manticore به فضایی ناشناخته سفر خواهید کرد که در آنجا چیزی جز برخورد و دشمنی وجود ندارد.شما نیز سوار بر جنگنده ی خود شده و با نمایش مهارت های خلبانی به تکمیل ماموریت های هوایی بپردازید.ایستگاههای هوایی غول پیکر را هدف گرفته و با شلیک به آنها و نابود سازی دشمن، تمامی کهکشان را به تصرف خود درآورید. به دو صورت تکی یا گروهی میتوان ماموریتها را تکمیل نمود و در حالت گروهی لازم است سفینه ی سایر بازیکنان را استخدام کرده و در جنگ علیه دشمنان بکارگیرید.

به عنوان رییس نبردها عملکرد خوبی از خود نشان دهید و به در نبردهای بی پایان فضایی تمام تلاش خود را برای پیروزی بکار گیرید. طراحی مناظر عالی و وجود چندین نوع سفینه ی هوایی با امکانات مختلف و نبرد در فضایی پر از حادثه بر جذابیت بازی افزوده است و اگر مایلید یک بازی اکشن و هیجان انگیز روی دستگاه خود داشته باشید Galaxy on Fire 3 – Manticore گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود. پس اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی که قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۱ به بالا است را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Galaxy on Fire 3 – Manticore اندروید :

-نبرد در مکان های مختلف
-تکمیل ماموریتهای جنگی در یک جهان خیره کننده
-استخدام سفینه فضایی سایر بازیکنان
-باز کردن مناطق جدید
-وجود انواع تجهیزات جنگی

-سفینه های مجهز به سلاح های قدرتمند

-طراحی مناظر مختلف از نماهای کهکشانی