Mad City Crime 2 سری دوم بازی پرطرفدار دیوانه شهر جنایت است که توسط استودیو بازیسازی Extereme Games و بصورت رایگان برای علاقمندان سبک اکشن و گردش آزادانه در شهر طراحی شده است. پیش بینی میشود با طراحی ماموریت های مهیج و گرافیک عالی اش طرفداران بسیاری را مجذوب خود کند.

مانند داستان قبلی مختارید که هرکاری میخواهید انجام دهید، انواع بزهکاری و جنایت را تجربه کنید و در ماموریت های مافیایی بدرخشید! شما تبهکار حرفه ای هستید که سوار بر ماشین های مختلف شده و به هر نقطه شهر سرک میکشید. جهان باز با آزادی عمل کامل در اختیارتان است پس در کوچه ها و خیابان ها گردش کرده، آتش سوزی راه بیاندازید، معرکه بگیرید و با سلاح های پیشرفته ای که دارید، ماموریت هایتان را تکمیل کنید. مراقب پلیس ها نیز باشید زیرا آنها در کوتاهترین زمان متوجه خلافکاریهای شما میشوند و سپس عملیات پرهیجان تعقیب و گریز آغاز خواهد شد.

تمام ماجراها را از نمای سوم شخص دنبال کنید و از گرافیک پیشرفته و جلوهای صوتی بینظیر آن لذت ببرید و تجربه رانندگی با بیش از ۶۰ مدل اتومبیل را بدست آورید! در نظر داشته باشید که برای اجرای روان بازی نیاز به حداقل رم ۱.۳ گیگ و ۲۰۰ مگابایت فضای آزاد خواهید داشت.

ویژگی های بازی Mad City Crime 2 اندروید :

-جلوه های صوتی عالی

-تکمیل انواع ماموریت ها
-دیدن ماجراها از نمای سوم شخص
-رانندگی با انواع اتومبیل های کلاسیک
-استفاده از سلاح ها برای تیراندازی
-شامل ۶۰ نوع ماشین و ۱۰ نوع موتور سیکلت