Nevaeh از جمله بازی های جدید در سبک اکشن و مبارزه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی (EYOUGAME (SEA و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای پر از خشونتی خواهید گذاشت که باید برای حفظ جان خود تلاش کنید. مسلما ویژگی های هیجان انگیزی مانند مکانیسم های جدید مبارزه، گرافیک خیره کننده شما را میخکوب خواهد کرد و اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید از نبرد با دشمنان لذت خواهید برد.

در این بازی قرار است مانند یک قهرمان که نور را به جهان بشریت تقدیم میکند،با موجودات شرور و شیطانی بجنگید. اما اینکار به همین سادگی ممکن نیست زیرا موانع و چالش های زیادی توانایی های شما را محک میزند. مسیری که در پیش دارید نیاز به کشت و کشتار فراوان دارد و در همزمان نیز باید توطئه های پنهانی را کشف و خنثی نمایید.

کنترل کاراکتر اصلی بازی را بدست گرفته و با تک تک دشمنان نبرد کنید و با از بین بردن هریک گامی به سوی هدف بردارید. تجهیزات جدید بخرید و با مجهز کردن قهرمانان خود به سلاح های قدرتمند با آمادگی بیشتری در مبارزات حاضر شوید. روش های منحصربفردتان را در عرصه نبرد بکار گیرید و علیه دشمنان تاریکی پیکار کنید. لوکیشن های گرافیکی و شخصیت پردازی های خاص این بازی میتواند تا ساعت ها شما را محو این درگیری های لذت بخش کند!

ویژگی های بازی Nevaeh اندروید :

-انواع و اقسام سلاح ها و تجهیزات جنگی
-سفارشی سازی ظاهر قهرمانان

-مهارت های عمل و مکانیزم تحول شخصیت

-طراحی شخصیت و آیتم صحنه

-ایجاد قوی ترین شخصیت قهرمان از طریق ارتقاء

-توانایی های مختلف هریک از قهرمانان