SuperHero Junior یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که به تازگی توسط استودیو بازیسازی UniMob و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است و با داشتن حجمی کم و طراحی دقیق جزییات میتواند پیشنهاد ویژه ای برای طرفداران این نوع بازی باشد.

در بازی SuperHero Junior برای تبدیل شدن به یک ابرقهرمان برای مبارزه با هیولاها و رباتها تلاش کنید.به یک قهرمان فوق العاده تبدیل شوید که همه ی هیولاها را شکست میدهد. برای رسیدن به این هدف شمشیرهای بران و تفنگ های با قدرت های فوق العاده ای در اختیار دارید.

با استفاده از حرکات جانبی به هدایت شخصیت های شگفت انگیز و زیبا بپردازید. طراحی کاراکترها به گونه ای انجام شده که مورد پسند علاقمندان قهرمانان کارتونی قرار میگیرد.انواع تیم با ۱۰ نوع رقابت دوستانه مانند: ربات فوق العاده، تک تیرانداز، توپخانه … را تجربه کنید و دقت داشته باشید که توانایی و مهارت های هر ربات متفاوت است و دارای قدرت منحصر به فردی و جادویی هستند.اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی، آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد که میتوانید آنرا دانلود و نصب نموده و به یکی از میلیونها طرفدار این بازی تبدیل شوید!

ویژگی های بازی SuperHero Junior اندروید :

-شامل صدها مرحله مختلف

-مقابله با طیف گسترده ای از هیولاها

-جمع آوری تمام سوپر قهرمانان

-مبارزه با هیولا های فوق العاده با ۹۰ سطح

-حمله یک موج بی پایان از هیولاها

شامل سلاح های پیشرفته با امکان ارتقاء

-لذت بردن از تمام رشته های مبارزه خیابانی با قهرمان فوق العاده