Iesabel از جمله بازیهای سرگرم کننده و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Forever Entertainment و باقیمت ۵.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده است. شما باید به مبارزه با دشمنان بروید، پس شمشیر خود را به دست آورده و جسارت به خرج دهید.

از آنجا که در دوران تاریکی و ظلمت، تنها قهرمانان قدرتمند می توانند جهان را نجات دهند، پس شما ناجی دنیا شوید. در حالت تک نفره در برابر شرارت ها قرار بگیرید و یا اینکه با یک تیم نفوذ ناپذیر متشکل از ۷ نفر از دوستانتان، یک همکاری فوق العاده ای ایجاد کنید. در مسیری گام برمیدارید که انواع و اقسام چالش ها و دشمنان انتظارتان را میکشند، انواع سیاهچال ها، دره های یخی، باتلاق ها و جنگل ها را پشت سربگذارید و برای غلبه بر آنها، از انواع مهارت های خاص خود بهره بگیرید. ابزار و آیتم های حماسی را جمع آوری کرده و آنها را علیه هیولاهای خونخوار بکار گیرید.

شما مجهز به دهها نوع مهارت ویژه هستید که در مبارزات حماسی یاریتان میکنند، پس در حالت تک نفره و بیش از ۲۵ ساعت گیم پلی، تواناییهای خود را به چالش بکشید و از گرافیک سه بعدی و اچ دی آن لذت ببرید. بدلیل اینکه ایزابل یک بازی زیبا و سه بعدی است، نیاز به یک سخت افزار قدرتمند برای تجربه گرافیک HD آن خواهید داشت.

ویژگی های بازی Iesabel اندروید :

-حالت تک نفره فوق العاده
-حالت چند نفره و همکاری با ۷ نفر از دوستان
-یکی از بزرگترین و پیچیده ترین بازی های RPG در Google Play
-تصاویر جذاب ۳D از مکان های منحصر به فرد، روستاها، باتلاق، غار ها
-مبارزات اکشن با انواع دشمنان: حیات وحش، ارواح، ترول ها، نهنگ ها
-موسیقی متن فیلم و آب و هوا کاملا مطابق با جو تاریکی
-ده ها مهارت قدرتمند برای یادگیری و استفاده در جنگ ها
-هزاران سلاح و اقلام برای جمع آوری
-چهار دسته از موارد: عادی، منحصر به فرد، حماسه و افسانه ای
-مبارزات چالش انگیز با کارفرمایان غول پیکر
-کنترل های لمسی بصری
-داستان جذاب امید، قهرمانی و خیانت