Violett از فوق العاده ترین بازیهای ماجراجویی اندروید است که توسط استودیو بازیسازی Forever Entertainment عرضه شده و در آن تصویرسازی خوبی از دنیای فانتزی و رویدادهای ماورالطبیعه انجام شده است. با نصب این بازی به سفر عجیب و غریبی خواهید رفت که در آن ماجراهای مهیجی انتظارتان را میکشد.

داستان از این قرار است که پدر و مادر یک دختر جوان، او را رها کردند و اکنون بدون خانواده اش در خیابان به سر میبرد. او زندگی خسته کننده خود را در کوچه های حومه شهر میگذراند ولی یک روز، به خانه متروکه و قدیمی ترسناکی رفت تا در آن زندگی کند. ناگهان سوراخی را در دیوار خانه یافت که در واقع لانه موش بود! از طریق سوارخی که در دیوار بود پا به دنیایی گذاشت که همه چیزش عجیب بود، مکانی متفاوت که خیلی آشنا اما خیلی غریب بود! محیطی که در عین زیبایی اش ترسناک بود و صدای قورباغه از آن به گوش میرسید. باغی که به راحتی نمیشد از آن خارج شد و در واقع یک جهان ماورالطبیعه بود!

این بازی شامل انواع پازلها و معماهاییست که ذهن را به چالش میکشد و نیروی فکر را به خوبی محک میزند. برای از بین بردن مشکلات باید بتوانید از پس پازلها برآیید و با ملکه عنکبوتی مبارزه کرده و بعنوان جایزه خود آیتم های جدید را آنلاک کنید. دنیایی شبیه به سرزمین عجایب و سایر آثار این چنینی را تجربه کنید و در موسیقی متن شگفت انگیز آن غرق شوید!

ويژگی های بازی Violett اندرويد :

-گرافیک فوق العاده دو بعدی
-جهان منحصر به فرد درون لانه موش
-پشتیبانی از حالت مهاجم
-بسیاری از پازل و معماها
-یک فضای وحشت انگیز از رمز و راز و ناامیدی
-ملکه عنکبوتی که تلاش می کند از پیشرفت شما جلوگیری کند
-نیروهای پارانورال برای دستکاری اشیاء
-گرافیک دستی با نقاشی زیبا پر از معجزه
-واقعیت کامل، الهام گرفته از آلیس در سرزمین عجایب