Gods and Glory یکی از بازی های آنلاین و استراتژیکی است که توسط استودیوی بازیسازی Wargaming Group و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی شده است.

در بازی جذاب Gods and Glory با استفاده از استراتژی های مختلف در نبردهای آنلاین PvP و تاکتیکی شرکت کنید.با جنگجویان سراسر جهان در جنگ های MMO مبارزه کرده و امپراتوری خود را بسازید. از قدرت شش خدای متفاوت استفاده کنید و توانایی های ویژه خود را برای پیروزی در نبردها بکار ببندید. با بالا بردن و افزایش مهارت های قهرمان نهایی میتوانید به مراحل بالا صعود کرده و قفل آیتم های قدرتمند جادویی را باز کنید، سپس از آنها برای نابود کردن مخالفان خود استفاده کنید.

یک ارتش غیرقابل توقف بسازید و شانستان را برای تبدیل شدن به رهبر نهایی افزایش دهید. پیوستن به اتحادهای قدرتمند و دیگر بازیکنان باعث گسترش نفوذ شما در جهان خواهد شد، پس متحدین جدید بیابید و از حمایت های آنان در جنگها بهره مند شوید.این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و امکان نبردهای آنلاین با سایر بازیکنان دنیا میتواند پیشنهاد ویژه ای برای علاقمندان این سبک باشد و اکنون فایل نصبی Gods and Glory به همراه دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Gods and Glory اندروید :

-نبردهای آنلاین با بازیکنان سراسر دنیا

-استفاده از نیروی ۶ خدای قدرتمند

-ساخت ارتشی قدرتمند از قهرمانان جادویی

-تشکیل امپراطوری پرچالش و اداره ی امور زمین

-پیوستن به اتحادها برای پیدا کردن دوستان جدید در نقشه جهانی

-کسب گنجینه ها و پاداش های شگفت انگیز برای پیشرفت امپراطوری خود