اکنون به معرفی Bike Up ، یکی دیگر از بازیهای فوق العاده جذاب در سبک مسابقه ای و موتور سواری می پردازیم. این بازی مهیج توسط استودیوی بازیسازی Fun Generation Lab و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی را کسب کند.

در اینجا قرار است تمام مهارت های موتورسواری خود را به معرض نمایش بگذارید، پس سوار بر موتورسیکلت شده و برای انجام مسابقات آماده شوید. گرچه سرعت زیاد باعث پیروزیتان میشود اما مراقب موانع راه هم باشید. زیرا مسیر مسابقه پر شده از تیغ های تیز، بمب های انفجاری، خورده شیشه و تمام چیزهایی که منجر به سقوط و باخت شما میشوند. انواع لوکیشن های خیره کننده برای رقابت ها طراحی شده، مثلا در فضای آتش فشانی، جنگلی به پیش بروید و تا میتوانید گنجینه های مسیر را جمع آوری کنید. با کمک امتیازات و سکه هایی که کسب میکنید قادر به باز کردن آیتم های پیشرفته و در نتیجه ارتقاء موتور خواهید بود.

در بیش از ۱۰۰ سطح متفاوت که در محیط های بسیار زیبا طی میشود، می توانید صدها ویژگی سفارشی دوچرخه را انتخاب کنید، با دوستان بازی کنید یا به بازیکنان دیگر بپیوندید تا قویترین تیم دوچرخه را بسازید.

ویژگی های بازی Bike Up اندروید :

-۱۰۱ سطح پرماجرا
-آسان و سرگرم کننده برای بازی

-دشوار برای چالش کشیدن و استاد شدن
-صدها ویژگی سفارشی
-محیط بسیار زیبا و جذاب
-بازی با دوستان و یا مبارزه برای تیم خود در حالت چند نفره
-امتیازات جهانی محلی و دوستان