PIT STOP RACING : MANAGER از نمونه های موفق در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی GABANGMAN STUDIO و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای هیجان انگیز اتومبیل ها خواهید گذاشت.

مسابقات اتومبیلرانی NASCAR یک ورزش محبوب جهانیست که جایگاه دوم را در رتبه بندی های ورزشی در ایالات متحده به خود اختصاص داده که این بازی نیز بر اساس رقابت خودروهای NASCAR طراحی شده است.برای لذت بردن از مسابقات کافیست تیم دلخواهتان را آماده کرده و با ارتقاء و شخصی سازی اتومبیل ها و انجام تمرینات حرفه ای به عرصه ی رقابت وارد شوید.آنچه که برای پیروزی نیاز است، سرعت و تمرکز بالا برای پشت سرگذاشتن حریفان و مدعیان رانندگی است.

برای برنده شدن در مسابقه، ابتدا باید عملکرد تیم خود را از طریق تمرین بهبود بخشید، در کلاسهای جهانی شرکت کرده و با بردهای پی در پی، امتیاز جمع آوری کنید. مسلما پیروزی و بردن همیشه هیجان انگیز است پس مهارت های خود و تیمتان را به اندازه کافی افزایش داده و با جسارت بیشتری رقابت کنید و با بردن جوایز متعدد از تورنمنت ها و کسب مدال های طلا، نقره، برنز، اتومبیل ها و تیم های جدید خریداری کنید. این بازی با داشتن گرافیک عالی، حجم کم و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی PIT STOP RACING : MANAGER اندروید :

-بازی جذاب در سبک مسابقه با ماشین های کوچک

-کسب مقام قهرمانی و جوایز متعدد

-شرکت در تورنمنت ها و جمع آوری پول

-گرافیک عالی و طراحی جزییات

-رقابت های حرفه ای با خودروهای NASCAR

-ارتقای آیتم های مختلف ماشین و افزایش قدرت آن