Survival Island Games – Survivor Craft Adventure جدیدترین بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی GameFirst Mobile و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۲ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و در آن یک بازمانده کوچک در جزیره ای متروکه هستید!

کسی هستید که هیچ سرپناهی برای زندگی ندارد پس برای زنده ماندنتان تلاش کنید. مبارزه، ماجراجویی، کنترل آب و هوا و برنامه ریزی دقیق شرایط برای حفظ حیات شما موثر است! مانند یک هواشناس به کنترل شرایط آب و هوایی بپردازید، دما را به اندازه انجماد رساند و یا گرمای طاقت فرسا ایجاد کنید. انواع شرایط آب و هوایی در جزیره وجود دارد، از یک آب و هوای برفی و سرد گرفته تا دمایی در حد جوش آمدن آب! پس برای هر دمایی آمادگی داشته باشید و سرپناهی برای شب های سرد بسازید. صدها آیتم مختلف وجود دارد که میتوانید از آنها برای تهیه ابزار و ساخت و ساز بنا استفاده کنید.

امکاناتی در حد ساخت یک کاخ و قلعه را نیز خواهید داشت، پس در اوقات تنهایی خود در جزیره به ساخت خانه رویاییتان مشغول شوید. پازل ها و مینی گیم های جذابی در لابلای گیم پلی اصلی گنجانده شده که در کسب امتیاز بیشتر موثر است.پس اسرار پنهان را کشف کرده و پاداش های شگفت انگیز را بدست آورید.

در کنار تمامی این چالشها باید مراقب سلامتی خود باشید، گرسنگی و تشنگی ممکن است شما را از پا درآورد. همچنین حیوانات وحشی در که سیاهی شب حمله ور میشوند باعث صدمه دیدنتان خواهند شد. پس حواستان به همه چیز باشد و با کنترل کامل شرایط از پس مراحل مختلف بازی برآیید.

ویژگی های بازی Survival Island Games – Survivor Craft Adventure اندروید :

-کاوش در دهها جزیره شناور و تلاش برای زنده ماندن در یک بازی اکشن جدید
-کنترل آب و هوا در جزایر شناور بصورت آنلاین
-جمع آوری منابع و اقلام برای ساخت ساختمان
-نبرد با جانوران مرگبار و وحشی