Chibi Survivor Weather Lord از دسته بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازیسازی Game First Mobile و باقیمت ۲.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۵ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.

با نصب و اجرای Chibi Survivor Weather Lord پا به جزیره ی ناشناخته ای خواهید گذاشت که در آنجا جز شما کسی نیست.شرایط دشواری وجود دارد که برای نجات جان خود باید از آنها گذر کنید.در قالب شخصیت اصلی بازی قرار گرفته و علاوه بر ماجراجویی در جزیره به بقای زندگیتان بیاندیشید.مانند خدای آسمان ها قدرت در دست شماست و امکان تغییر دادن شرایط آب و هوایی مانند ایجاد یخبندان و حتی ذوب برف ها را دارید.دمای هوا را کم یا زیاد کنید، در گرمای سوزان آب پز شده و یا در بوران و برف یخ بزنید!

این جزیره ی شناور اسرار زیادی دارد، برای رسیدن به منابع لازم است پازل های چالش انگیز را حل کنید و در عوض به منابع و وسایل مورد نیازتان دست پیدا کنید. جانوران موذی و وحشی هم دست از سرتان برنمیدارند که باید با اجرای حرکات اکشن و مبارزه ای از خود دفاع کنید، برای رفع گرسنگی به دنبال میوه و گوشت و خوراکی باشید، البته اگر قبل از این توانسته باشید یک خانه و سرپناه تامین کنید!

در Chibi Survivor گرافیک سه بعدی و زنده از لوکیشن های زیبای طبیعت و جزیره شما را شگفت زده خواهد کرد پس اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید Chibi Survivor Weather Lord را از دست نداده و با نصب آن به یکی از میلیون ها طرفدار بازی تبدیل شوید!

ویژگی های بازی Chibi Survivor Weather Lord اندروید :

-امکان تغییر بیوسیستم و شرایط آب و هوایی

-ماجراجویی در مکان های مختلف جزیره

-کنترلرهای لمسی عالی برای هدایت کاراکتر

-انتخاب شخصیت دختر یا پسر برای شخصیت اصلی

-ساخت و ساز بنا و تامین سرپناه و کاخ و یا خانه معمولی

-طیف وسیعی از منابع برای یافتن از طریق حل پازل ها

-تامین اقلام خوراکی مانند گوشت و میوه و مبارزه با حیوانات