اگر از علاقه مندان سری بازی های نوآ از استودیو بازی سازی فوق العاده و نام آشنای گیم لافت هستید، شک نکنید که این بازی پرآوازه برای شماست… N.O.V.A. Legacy جدیدترین بازی ارائه شده در سبک اکشن است که به تازگی با قیمت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و پس از گذر مدت زمان بسیار کمی صاحب امتیاز ۴.۵ از ۵ شده است.

Kal Wardin که یکی از فوق العاده ترین قهرمان ها بود، اکنون بازنشسته شده ولی دفاع از نیروهای دولت استعماری به وجود این قهرمان نیاز دارد.جلوگیری از نابودی بشریت و حفظ نسل نیازمند وجود یک مبارز واقعی است.از این رو شما باید به شخصیت اصلی بازی یلنا(Yelena) بشتابید تا بیگانگان و مهاجمان را نابود کرده و آینده ای روشن و آرام را به عنوان سرنوشت ملت و جامعه بشریت انتخاب کنید.

در N.O.V.A. Legacy در نقش Yelena قرار دارید و به عنوان یکی از عاملین AI قدرت نمایی می کنید.با سلاح های گوناگونی که در اختیار شما قرار داده شده، آشنا شوید و در موقعیت های متفاوت به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده کنید.اکنون نوبت شماست که با جسارت تمام مقابل بیگانگان ایستادگی کرده و نقشه های پشت پرده و پنهانیشان را بر ملا سازید.در N.O.V.A. Legacy شکست نیروهای بیگانه دشمن به سه حالت مختلف امکان پذیر است.

حالت داستان : شامل نوعی طرح و مبارزه برای کشف حقیقت در مورد این مهاجمان بیگانه است.

حالت سایه رویدادها: حاکی از شکست نیروهای ویژه بیگانگان و چالش کشیدن وقایع در مدت زمان مشخص است.

عملیات ویژه: شامل پیاده سازی یک ایده با هدف راه اندازی یک حمله استراتژیک بر تشکلهای منحصر به فرد بیگانه می باشد.

ویژگی های بازی N.O.V.A. Legacy اندروید :

-گیم پلی عالی و کاربر پسند

-لذت بردن از N.O.V.A. اصلی و تجربه تیرانداز

-قابلیت ساخت و ارتقا سلاح های فوق العاده

-آزمون مهارت های خود در حالت Deathmatch : شرکت در درگیری های ۶ نفره

-امکان سفارشی سازی شخصیت خودتان با انواع آیتم های مختلف نظیر پوشش های دریایی و بیگانه