True Fear: Forsaken Souls I Full همانطور که از نامش پیداست تجربه ی منحصر بفردی از بازی های ماجراجویی و ترسناک می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی The Digital Lounge و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.

داستان بازی از این قرار است که شما در حال قدم زدن در یک خیابان کم نور و تاریک هستید،خانه ای قدیمی و متفاوت نظرتان را به خود جلب کرده، کمی مکث کرده و نگاه میکنید که در آن خانه شمع ها درکنار هر پنجره سوسو می زنند. چند گام به سمت درب ورودی برمیدارید و با کمی تامل درمی یابید که چندین سال از زمان باز شدن درب گذشته است زیرا زنگ زدگی آن به حدیست که انگار مهر و موم شده است.

غیرقابل توضیح است که شمعها هنوز روشن اند، این یعنی فردی در انتظار شماست!!! کسی که قبل از اینکه آهن شروع به زنگ زدن کند، در آن خانه باقی مانده است. آنها صبور بوده اند زیرا بیش از دو دهه است که منتظر شما هستند!!
True Fear: Forsaken Souls بهترین تریلر روانشناختی را در اختیار دارد و از نظر مکانیزم گیم پلی سرگرم کننده آن با جلوه های بصری ترکیب شده است.لوکیشن های سینماتیک، پازلهای خلاقانه و مراحل چالشی که به دقت توسعه یافته اند باعث شده علاقمندان این سبک به سختی از این بازی دست بکشند.اگر جسارت و شهامت ورود به خانه قدیمی و پرماجرا را در خود میبینید با نصب جدیدترین نسخه آن پا به دنیای خیالی و وهم انگیز گذاشته و پرده از رازهای آنجا بردارید!

ویژگی های بازی True Fear: Forsaken Souls اندروید :

-دارای صحنه های پازلی و مهیج

-وجود میلیون ها بازیکن از سراسر دنیا

-لوکیشن های مختلف و پر تنش

-فضای نسبتا ترسناک و محیط های تاریک

-کنترلرهای لمسی ساده

-وجود انواع پازل ها و معماهای مختلف