Nabze Bazaar یک برنامه کم حجم اما کاربردی برای مقایسه قیمتها و خرید آنلاین اجناس میباشد. هزاران نفر از خریداران هر روز از Nabze Bazaar بازدید می کنند تا از بهترین قیمت ها، معاملات و پیشنهادات برای خرید آنلاین در سایت هایی از جمله DigiKala، AllDigitall و بسیاری دیگر مطلع شوند. گرچه سایت های خرید اینترنتی بسیاری وجود دارند اما اگر قصد خرید یک محصول داشته باشید؛ مسلما از جستجو در تمام آنها خسته شده و شاید میان قیمت های متفاوت سردرگم شوید.
NabzeBazar باعث صرفه جویی در وقت و پول شما در تمام خریدهای آنلاین می شود. نبض بازار در واقع یک موتور مقایسه قیمت است که سایت های خرید آنلاین را اسکن می کند تا بهترین قیمت را برای بیش از ۱۰ هزار محصول به شما ارائه دهد. شما می توانید محصولات را در دسته بندیهای مختلف مانند تلفن های همراه، لپ تاپ ها، دوربین ها، تلویزیون ها و غیره جستجو کنید و پایین ترین قیمت آنلاین را پیدا کنید و سپس با دریافت بهترین پیشنهاد اقدام به خرید آنلاین نمایید.

NabzeBazaar به گونه ای طراحی شده است که انتخاب را برای شما آسانتر و سریعتر کند مثلا می توانید تغییر قیمت گوشی، تبلت، دوربین دیجیتال، لپ تاپ، ماشین و مواد دیگر را براحتی از روی نمودارها دنبال نمایید.

 ویژگی های برنامه Nabze Bazaar اندروید :

-مشاهده لیست قیمت ها و بروزرسانی لحظه ای

-بررسی نظرات کاربران درباره کالاها

-وجود نمودار تغییر قیمت کالا در زمانهای مختلف

-اطلاع از آخرین قیمت هزاران نوع کالا در بازار

-مشاهده قیمت های کالا از منابع مختلف

-مقایسه قیمت های مختلف کالا

-مشاهده مشخصات و تصاویر کالا

-جستجوی کالای مورد نظر