Blazing Sniper – Elite Killer Shoot Hunter یکی از بازیهای جدید سبک اکشن و تفنگی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Happy Fish و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز ۴.۶ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.یک بازی سراسر هیجان که شما را برای ماموریت های جنگی و تروریستی چالش برانگیز فرا میخواند، آیا برای نبرد آماده اید؟
قبل از هرچیز خودتان را با سلاح های تهاجمی و تروریستی مرگبار مانند تفنگ، مسلسل تجهیز کنید زیرا قرار است برای تکمیل مأموریت های جنگی مخفیانه به قلمرو دشمن نفوذ کنید! شما یکی از سربازان ویژه و آموزش دیده ای هستید که به مأموریت های مخفی در سراسر جهان اعزام میشوید.

هدف از این نبردها از بین بردن نیروهای شروری است که مانع برقراری آرامش در جهانی صلح آمیز هستند. در جنگهای چریکی که در دامنه های کوهستانی و یا داخل جنگل رخ میدهد، شرکت کنید و یا برای جستجوی تهدیدات تروریستی به جزایر مدیترانه سفر کنید. سوار بر وسایل نقلیه مختلف شده، مثلا پشت یک جیپ بنشینید و نبردها را میان جاده بکشانید.برای پیشبرد اهدافتان از هلیکوپترهای نظامی استفاده کرده و با ارزیابی نقاط ضعف و قوت دشمن پیش بروید. به ساختمان های اشغالی وارد شده و آنها را از هرگونه تهدید پاکسازی نمایید! در حمله های چند نفره نفوذ کنید و حریف خود را از پناهگاه بیرون بکشید.

ویژگی های بازی Blazing Sniper – Elite Killer Shoot Hunter اندروید :

سفارشی سازی پروفایل خود
-باز کردن قفل لوازمی مانند کلاه، لباس، زره بدن، عینک ایمنی، چهره، دستکش، چکمه و غیره
کنترل دوربین و زوم به سمت هدف خود برای زدن ضربه نهایی!

-گرافیک مدرن با کیفیت AAA
-سلاحهایی مانند AK-47، Mp5، M87-T، M79، Stw-25، Sniper، RPG و Pro-Knife!
-کنترل روان که قبل از آن در بازی موبایلی تجربه نکرده اید!
-بهینه شده برای دستگاه های ضعیف، بطوریکه روی هر دستگاه کار می کند!
-شامل ۵۰ نقشه و ۶ حالت نبرد
-صداگذاری منحصر به فرد
-گرافیک واقع گرایانه