Hopeless Land: Fight for Survival یکی از جدیدترین بازی های سبک اکشن و مبارزه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی HERO Game و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای خارق العاده ای خواهید گذاشت که باید برای حفظ بقای خود تلاش کنید و انواع شرایط بحرانی را پشت سر بگذارید. اکنون شاهد یکی از بهترین بازیهای تیراندازی و حفظ بقاء در دستگاههای اندرویدی هستیم که توانسته نظر میلیونها بازیکن را به خود جلب کند. شما به همراه ۱۲۱ نفر از هم تیمی ها وارد جزیره ای شده اید که زنده ماندن در آن کار ساده ای نیست. پس سلاح های مرگبارتان را بدست گرفته و همچون یک جنگجو به استقبال خطرات بروید.

سوار بر هلی کوپتر شده و آن را در مبارزات هوا به زمین بکار گیرید یا اینکه هنگام جذب دشمن و یا تخلیه سربازان از میدان نبرد از هواپیما کمک بگیرید. انواع سلاح های سنگین و پیشرفته وجود دارد تا بتوانید لذت یک تیراندازی بی دردسر را تجربه کنید. مهارتهای تمام ۱۲۱ نفر شما به چالش کشیده میشود، بطوریکه تنها راه نجات از شرایط ناامید کننده این است که بتوانید یک استراتژی هوشمندانه طراحی کنید تا به منطقه ی امن رسیده و حملات دشمن را خنثی کنید.

طراحی فضاها و مکان ها به سبک عالی انجام شده و از ساختمان های مناطق آسیایی الهام گرفته شده است. بنابراین مناسب ترین و آشنا ترین میدان نبرد را پیدا کنید و سپس سفر خود را آغاز کنید. در انواع جنگهای زمینی، هوایی، دریایی شرکت کرده و مهارتهای تاکتیکی خود را به نمایش بگذارید.

ویژگی های بازی Hopeless Land: Fight for Survival اندروید :

  • طراحی عالی تمامی حرکات مانند اجرا، دوندگی، پنهان شدن
  • ارتباطات صوتی درون بازی و توابع علامت گذاری شده دقیق روی نقشه
  • تعامل و ملاقات با هم تیمی های جدید و اخذ استراتژی های هوشمندانه
  • ساختمان های مختلف آسیایی که از ساختارهای واقعی الهام گرفته شده
  • به چالش کشیدن ۱۲۱ بازیکن در جزیره ی ناامید کننده خطرناک پر از دشمنان
  • استفاده از سلاح های سنگین تر و استراتژیکی برای شرکت در انواع نبردها