Battlefield Frontline City BFF یک بازی بسیار زیبا و اکشن است و گرافیک بسیار جذابی دارد. این بازی به سبک اول شخص طراحی شده و از لحاظ گرافیکی شباهت بسیار زیادی به بازی های سری Call Of Duty دارد .بازی میدان نبرد شهر خط مقدم(Battlefield Frontline City BFF) توسط شرکت بازی سازی Codelabs Studio.Furious Racing and Sniper Shooter ساخته شده است . شعار این شرکت این است که ما بازی کنیم(gamer) و برای بازی کننده ها بازی می سازیم. این بازی هم اکنون در گوگل پلی (مارکت رسمی اندروید) به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته امتیاز قابل قبول ۴.۱ از ۵ را از کاربران اندرویدی کسب کند.

بازی Battlefield Frontline City BFF یک بازی مدرن به حساب می آید. این بازی داستانی را در سال ۲۰۳۰ روایت میکند. جهان در جنگ است. نیرو های اروپا و روسیه متحد شده و امپراتوری جدیدی به نام اوراسیا را ساختند. از طرفی دیگر نیرو های ایالت متحد آمریکا و آمریکای جنوبی با هم متحد شده و ایالت متحد قاره آمریکا را تشکیل داده اند. تمام قاره آفریقا و آسیای جنوبی و همجنین چین در جهنم بمب های اتمی ذوب شده اند. بشریت دوباره این کار را تکرار کرده است.بعد از سه سال جنگ تمام نشدنی بر سر نفت های باقیمانده ، تمام پالایشگاه های اوراسیا بر روی شهر روسی ولگوگراد تمرکز می کند. این شهر در خط مقدم جبهه به شهر استالینگراد شناخته شده است. اتحادیه قاره امریکا هم ذخایر نفت آنان را دست بالا گرفته و  تمام کاماندو ها و سربازانش را به این شهر می فرستد و تمام موانع را از سر راه برمی دارد تا بتواند کنترل نفت های باقیمانده جهان را در دست بگیرد.

شما به عنوان تک تیرانداز نخبه و یک سرباز خوش شانس ، یک تک تیر انداز واقعی در آخرین خط های دفایی اوراسیا در مقابل مهاجمان می جنگید. و یا می توانید به عنوان یک جنگنده و قهرمان امریکایی که برای این قاره صلح و کامیابی آورده بازی کنید. و تو و تفنگت در حملات و دفاع ها در برابر این تک تیر انداز تروریست تنهایید.آیا برای یه نبرد مدرن و چالش انگیز آماده اید ؟

ویژگی های بازی Battlefield Frontline City BFF اندروید :

– زمان و مکان به صورت حیرت آور واقعی

– گرافیک بسیار زیبا و سه بعدی

– سلاح های بسیار متنوع

– بازی تفنگی اول شخص

– کنترل راحت بازی