بازی Battlefield Combat Black 2 را به عنوان یکی دیگر از بازی های اکشن در دسته تیراندازی معرفی میکنیم که نمونه موفقی محسوب می شود و کابران بسیاری را جذب خود کرده است.این بازی که بدست کمپانی بازی سازی Codelabs Studio برای اندروید خلق شده، هم اکنون به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه می شود و آماده دانلود می باشد.

بعد از جنگ جهانی، بسیاری از سیستم های ستاره ای به خاکستر در یک مارپیچ نفرت کشته شده اند، جایی که تنها قوی ترین کماندوها و تیراندازان می توانند زنده بمانند. هنوز ۶۰۷ سال از این ماجرای بی پایان گذشته و هیچ چیز تغییر نکرده است.پس از صعود به قرون وسطی، تکنولوژی در حال حاضر تنها یک ابزار ضعیف در دستان جانبازان قرارداد.رهبر جدید جوان و با استعداد اخیرا جایگاه رهبری خود را در یک درگیری خونین به دست آورده است، در یک کشور دور افتاده از ویرانه های باستانی و تمدن عجیب و غریب، با تکنولوژی ناشناخته که می تواند منافع تاریخ و تعادل قدرت را تبدیل کند، حکومتی عظیم خواهد ساخت.

در Battlefield Combat Black 2 شما باید به عنوان یک فرمانده امپراطوری تازه وارد، به این جمع ملحق شوید.یک فرمانده که هم در تاکنیک و هم در نبرد فوق العاده است. برای بدست آوردن امپراطوری و پیدا کردن جایگاه خودش تلاش کنید.در این بازی فوق العاده در جایگاه تک تیر انداز ها قرار خواهید گرفت و درست مانند یک رهبر،از همه اوضاع آگاه هستید.تیراندازی فوق العاده از زاویه دید اول شخص بیش از هرچیز دیگر می تواند هیجان را به شما القا کند.اگر از علاقه مندان بازی های تفنگی و اکشن هستید، این مورد را از دست ندهید … !

ویژگی های بازی Battlefield Combat Black 2 اندروید : 

– سلاح های مختلف، قابل تنظیم و قابل ارتقا

– تیراندازی واقع گرایانه با سلاح های خود

– بیش از ۶۰ سناریو با دقت طراحی شده

– گرافیک واقعی ۳D بهینه سازی شده برای طیف وسیع

– ساخت پایگاه خود
– شرکت در بازی مبارزان به صورت چند نفره

– آسان برای یادگیری، سخت برای حرفه ای شدن
– امواج بی پایان از دشمنان

– یک بازی مبارزه مدرن فوق العاده

– قابلیت مبارزه تک به تک با کاربران دیگر به صورت آنلاین