Kidu A Relentless Quest به فارسی تلاش بی امان کیدو یکی از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی INvoluntary Games طراحی شده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۱ از ۵ گوگل پلی از سوی بازیکنان سراسر جهان گشته است.

با نصب و اجرای Kidu A Relentless Quest پا به چهار دنیای متفاوت و پراز ماجرا بگذارید و با حل انواع پازل و معمای متنوع ذهن خود را به چالش بکشانید.در هر دنیای شگفت انگیز رویدادهای تازه ای را تجربه نمایید و در نهایت ۱۴ مرحله ی پرهیجان را پشت سر بگذارید.نحوه ی بازی اینگونه است که با حرکت دادن گوشی توسط شما سنسورهای شتاب سنج فعال شده و میتوانید از روی موانع بگذرید.

در میان مناظر دیدنی و لوکیشن های خیره کننده ایی که فرهنگ باستانی چین و تمدن مایا در آمریکا را به تصویر می کشد بدوید، بپرید و گاهی برای فرار از موانع دولا شوید و اینگونه از پس مراحل زیبای Kidu A Relentless Quest برآیید.

اگر مایلید یک بازی سرگرم کننده و مهیج روی دستگاه خود داشته باشید Kidu A Relentless Quest گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود. پس اکنون جدیدترین نسخه و دیتای این بازی اندرویدی که قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۱ به بالا را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Kidu A Relentless Quest اندروید :

-شامل ۱۴ مرحله ی هیجان انگیز

-ماجراجویی در ۴ دنیای متفاوت

-دارای صحنه های پازلی و مهیج

-پرش از روی موانع، خم شدن

-جستجو در لوکیشن های مختلف

-طراحی دقیق جزییات و مینی گیم ها

-طراحی لوکیشن هایی از چین، آمریکا و غیره