Legend of Solgard یک بازی نقش آفرینی آنلاین میباشد که رقابت های شما با سایر گیمر ها صورت PVP انجام میگیرد.با بدست آوردن نیرو و افسانه های قدرتمند میتوانید در مقابل نیرو های رقبا ایستادگی داشته باشید.کاوش در بازی را شروع کنید و به بخش های پنهان سربزنید زیرا گنجینه های بسیاری وجود دارد که بابدست آوردن آنها میتوانید هزینه های مورد نیاز جهت خرید قهرمانان را تامین کنید و با سرعت بالاتری در بازی پیشرفت کنید.

افسانه سولگارد در یک سرزمین یخ زده اجرا میشود که شما میتوانید نیرو های خود را ارتقاء دهید و با نیرو های جهش یافته در نبرد ها ظاهر شوید.با هر ارتقاء میتوانید قدرت نیرو های خود را افزایش دهید که جهت انجام اینکار نیاز به هزینه هایی خواهید داشت که در طی بازی آنها را بدست خواهید آورد.با استفاده از قدرت هایی که در اختیار دارید میتوانید یک ارتش قدرتمند از نیرو های خورشیدی را برای خود جمع آوری کنید.

Legend of Solgard برگرفته از جدید ترین المان های گرافیکی میباشد که صداگذاری عالی بازی سبب خواهد شد تا حس و حال بهتری را در مراحل بازی داشته باشید. گیم پلی افسانه سولگارد نیز توانایی سرگرم کردن شما را دارا میباشد.

ویژگی های بازی Legend of Solgard اندروید :

-تست کردن مهارت نیرو های خود در نبرد با سایر گیمرها

-مبارزه با سایر گیمر ها در محیط های متنوع و دیدنی

-جمع آوری نیرو های مختلف و تشکیل یک ارتش قدرتمند

-پیاده سازی تاکتیک های مختلف در نبرد های خود

-ارتقاء و افزایش قدرت نیرو ها

-بازی در مقابل نیرو های فانتزی و دیدنی

-گرافیک ۳ بعدی با کیفیت اچ دی

-بازی به صورت آنلاین