بازی Aviation Empire را به عنوان یکی دیگر از بازی های اکشن در دسته هواپیمایی معرفی میکنیم که نمونه موفقی محسوب می شود و کابران بسیاری را جذب خود کرده است.این بازی که بدست کمپانی بازی سازی KLM Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. برای اندروید خلق شده هم اکنون به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه می شود و آماده دانلود می باشد که ما امروز جدیدترین نسخه آن را به صورت رایگان برای شما آماده کرده ایم.

این آسمان را با این بازی هواپیمایی استراتژیک سه بعدی کنترل کنید! ماموریت شما این است که مقصد را انتخاب کنید، در هواپیما سرمایه گذاری کنید و فرودگاه های خود را طراحی کنید تا خطوط هوایی بسیار ایجاد کنید. از غرایز کسب و کار خود استفاده کنید و با ساخت امپراتوری هواپیمایی خود جهان را دگرگون کنید.تصور کنید که شما در سال ۱۹۱۹، زمانی که هواپیمایی KLM Royal Dutch Airlines شروع به پرواز کرد، بازگشته اید.هر دوره شما را به یک مرحله جدید در تاریخ هواپیمایی می برد. با هواپیما و فرودگاه های بزرگ و پیشرفته تر… !

در Aviation Empire اگر شما با موفقیت به مقابله با چالش ها برسید، با اعتبار هایی که می توانید برای گسترش امپراتوری هواپیمایی خود استفاده کنید پاداش خواهد گرفت. اما، آنها را عاقلانه استفاده کنید! سرمایه گذاری در هواپیماهای جدید و مقصد KLM. و افزایش سطح لوکس در فرودگاه های خود را برای حفظ مسافران در نظر بگیرید.

ویژگی های بازی Aviation Empire اندروید : 

-گیم پلی عالی و اعتیاد آور

-طراحی بسیار مناسب بازی
– بررسی واقعی زندگی از طریق GPS در فرودگاه KLM برای باز کردن مقصد در بازی
– نمره خود را با دوستان و یا جهان خود از طریق مدیران مقایسه کنید
– آمار مفید برای تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی بهتر

سیستم مورد نیاز برای اجرای صحیح بازی :

– رزولوشن صفحه نمایش حداقل ۹۶۰×۶۰۰
– حداقل CPU با ۲ هسته
– حداقل ۵۷۶ مگابایت حافظه ترکیبی