Frag The Tanks Premium نام یکی دیگر از بازی های جذاب ارائه شده در سبک هیجان انگیز و اکشن می باشد.در این بازی شما با سیل عظیمی از دشمنان مواجه می شوید.تانک های منحصر به فردی در بازی وجود دارد که هدایت آن ها به عهده شماست.به عبارتی دیگر می توانید یکی از تانک ها را انتخاب کنید و در رقابت ها قدرت خود را به رخ بکشید … !

مواجه شدن با دشمنانی که هر لحظه بر تعداد آن ها افزوده می شود بسی دشوار است. اما اگر سرعت عمل و قدرت شما بالا باشد می توانید آن ها را شکست دهید و از امتیاز بیشتری برخوردار شوید.سرعت عمل در بازی به خود شما بستگی دارد.سعی کنید مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید.اما مسئله بعدی که قدرت می باشد با جمع آوری آیتم ها و دیگر دستاورد های موجود در مراحل افزایش میابد.توجه داشته باشید در طول بازی کارت هایی را مشاهده می کنید که جمع آوری آن ها به شما اجازه می دهد تا تانک مورد نظر خود را، همان طور که دوست دارید بسازید.

بیش از ۱۰۰ قطعه در بازی وجود دارد که با گذراندن مراحل و کسب امتیاز بیشتر، قابلیت استفاده ار آن ها برای شما مقدور خواهد شد.به گونه ای که میتوانید تانک خود را به بمب و نارنجک مجهز کنید.حال تانک شما برای سرنگون کردن دشمنان آماده است.

ویژگی های بازی Frag The Tanks Premium اندروید : 

-استفاده از کارت های با هدف ارتقا تانک

-مجهز سازی تانک به بمب و نارنجک

-سرنگونی دشمنان با شلیک گلوله به سمت آن ها

-شامل سه لوکیشن مختلف جهت قرار گیری و جنگ

-تیر اندازی بر پایه فیزیک

-نبرد جذاب با تانک ها

-وجود تعداد زیادی تانک